Hádanky HWC 2019: Najúspešnejší riešitelia a ich vecné ceny!

Ako sa súťažilo, výhercovia a odmeny

Minuloročné súťaženie, kde ste mesiac čo mesiac hádali, aký hardvér skrýva detail fotografie, skončilo. Tieto hodiny lúštenia a nachádzania správnych odpovedí si vážime a sme radi, že vás táto aktivita zaujala. Výhercami sú všetci tí, ktorí ste sa ani raz nemýlili, nič nepremeškali (a jeden rýchlik, ktorého zradil iba december). Dozaista sa spoznávate, tak pozrite, o čo ste hrali a vyberte si to pravé.

Každý z našich čitateľov mal počas roka 2019 možnosť sa zapojiť do hádaniek HWC. Každý mesiac vyšla jedna, v rôzne dátumy. Raz k začiatku, inokedy ku koncu mesiaca. Cieľom takéhoto nevyspytateľného vychádzania bola, samozrejme, i stimulácia návštevnosti webu. Mnohí ste sa na HWCooling.net vrátili aj viackrát za deň, čo je takisto jeden z elementov, ktorý nám pomáha rásť. Veríme ale, že najvernejší a najzapálenejší čitatelia ničoho neľutujú a bavia sa hardvérom rovnako ako my.

Základná doska ASRock Z390 Taichi Ultimate

Samotné foto-hádanky boli niekedy pomerne jednoduché, inokedy zložitejšie, ako ste nám i poznamenávali v emailoch. Náročnosť sme upravovali za behu podľa toho, ako sa vám darilo so smerovaním k tomu, aby sme nakoniec vedeli poukázať na najšikovnejších, ktorí si ceny najviac zaslúžia. Okrem správnych odpovedí zohrávala úlohu aj rýchlosť riešenia, takže veríme, že sme urobili všetko pre to, aby boli podmienky čo najspravodlivejšie.

Pravidelných súťažiach, ktorí správne zodpovedali aspoň desaťkrát, bolo viac než päťdesiat. Tých, ktorých sme vôbec nenachytali, je už ale len päť, za čo si zaslúžia náš obdiv. Odolali i najzákernejšieho, poslednej hádanke z detailom priezoru do expanzky AIO vodníka Alphacool Eisbaer Extreme. I medzi týmto piatimi však o konečnom poradí rozhodla pružnosť.

Skrinka SilentiumPC Armis AR5X TG RGB

Tu sa už ale nebavíme o šikovnom a menej šikovnom, ale i šťastí a minimálnych rozdieloch, aké sú i v športových závodoch. Nejako sme to usporiadať museli, pretože práve od poradia sa odvíja prednosť výberu konkrétnej ceny. Prvý, Vladimír, bude vyberať jednu zo šiestich cien, Martinovi bude vyberať z piatich, Rastislav zo štyroch a podobne. A veríme, že niečo užitočné zostane i pre čitateľa, ktorý si hovorí Triock O. Všetky hádanky až na decembrovú (tú nerozlúskol) posielal často v rekordných časoch a z „11-odpoveďových“ bol najrýchlejší. Celkové poradie uvádzame v tabuľke nižšie, v ktorej je i zoznam cien. Tie budú postupne prideľované spolu s tým, ako si ich budú „ťahať“ najúspešnejší riešitelia s prioritou podľa svojho umiestnenia.V novom roku 2020 už hádanky pokračovať nebudú, ale celoročne súťažiť môžete i naďalej. V diskusiách na webe potrebujeme aktivitu. Ak máte k téme nejakého článku čo napísať, urobte tak. Hoci by to mala byť i negatívna kritika na adresu nejakej recenzie. Všetky konštruktívne komentáre budeme evidovať a takto o rok si rozdávanie cien (a veríme, že ešte hodnotnejších) zopakujeme. S tým, že poradie bude určovať vaša aktivita. Tak do písania, vážení! 🙂

 •  
 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Hádanka HWC (12/2019). Spoznáš, čo je na fotografii?

Je tu záverečná. Naposledy hoďte odborným očkom na fotku a napíšte nám, aký hardvér sa na nej nachádza. A poponáhľajte sa! Riešiteľov, ktorí správne odhalili všetky komponenty je toľko, že o umiestnení bude rozhodovať rýchlosť odpovedí. Najbližšie sa teda už stretneme pri vyhodnotení. Na úplnosť sa ešte patrí dodať, že novembrová hádanka skrývala napájací zdroj BeQuiet! Dark Power Pro 11. Celý článok „Hádanka HWC (12/2019). Spoznáš, čo je na fotografii?“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

Hádanka HWC (11/2019). Spoznáš, čo je na fotografii?

Blížime sa do finále. Pomerne neznáma, ale pozoruhodná skrinka Sliger Cerberus X vám dala naposledy zabrať. Teraz si to ale znova trochu odľahčíme. Zdroj na fotke zrejme spoznáte bez nejakých väčších ťažkostí. Výkon z nej nevyčítate, ale zaujíma nás modelový rad. Tak poďte ešte zabojovať a možno práve vy si budete v januári môcť z veľkého množstva cien vybrať napríklad výkonnú grafickú kartu. Celý článok „Hádanka HWC (11/2019). Spoznáš, čo je na fotografii?“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

Hádanka HWC (10/2019). Spoznáš, čo je na fotografii?

Septembrový Patriot P200 vám dal celkom zabrať, mnohých i pomýlil. Podobné PCB nájdete síce aj na mnohých iných SSD, ale každý, kto preskúmal aj detail jedinečnej nálepku šasi, zaslal nakoniec správnu odpoveď. Teraz to bude jednoznačnejšie, ale zrejme ešte zložitejšie. Aj keď odhaleného je viac než dosť. Malá pomôcka: táto skrinka v jednom praktickom aspekte drží svetové prvenstvo. Viete v ktorom? Celý článok „Hádanka HWC (10/2019). Spoznáš, čo je na fotografii?“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

Komentáre (4) Pridať komentár

 1. Gratulujem výhercom, v kútiku duše som vedel že som tu decembrovú hádanku už niekde videl 😀

 2. dakujem za vyhru, niektore hadanky boli lahsie ine dali naozaj zabrat ale s poslednou som stravil asi najviac casu cca 3 hodiny 🙂

 3. Vdaka, cena dorazila v poriadku. Zakladovka je nadherna, nezostava mi nic ine, nez investovat do i9 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *