Site icon HWCooling.net

Skrinka 300R Airflow alebo kráľovná rodu MSI MPG Gungnir

Exteriér

Herná séria skriniek Gungnir má nový top model 300R Airflow. Tento 60-litrový midi-tower okrem iného prináša aj prvky, ktoré zjednodušujú inštaláciu komponentov. Celkovo asi možno hovoriť o používateľskom zážitku na vyššej úrovni. Či až na takej, ako je predajná cena, je už na zváženie. Tá je nastavená pomerne vysoko a inovácie, ktorá skrinka MSI prináša, nemusia stačiť každému.

Základné parametre

ParametreMSI
MPG Gungnir 300R Airflow
Parametre
PodporaMini-ITX, mATX, ATX, E-ATX
Pozícia na zdrojATX
Chladič CPUdo 175 mm
Grafická kartado 360 mm
Ventilátor2× 60 mm/1× 80 mm/10× 120 mm (4× predinštalované)/6× 140 mm
Montáž radiátorov2× do 280/360 mm/1× do 140
2,5" pozície6 + 2 zdieľané
3,5" pozície2 zdieľané
DVD/BR0
Rozmery [V/D/Š] (a objem)510 × 505 × 235 mm (60,5 l)
Hmotnosť10,9 kg
Materiályoceľ + plast + temperované sklo
Konektivita2× USB 3.2 gen. 1 typ A + 1× USB 3.2×2 gen. 2 typ C + 2× 3,5mm jack
MSRP184 eur/4490 Kč
/* Here you can add custom CSS for the current table */ /* Lean more about CSS: https://en.wikipedia.org/wiki/Cascading_Style_Sheets */ /* To prevent the use of styles to other tables use "#supsystic-table-2739" as a base selector for example: #supsystic-table-2739 { ... } #supsystic-table-2739 tbody { ... } #supsystic-table-2739 tbody tr { ... } */

Exteriér

Skrinka prišla v bezfarebnej kartónovej škatuli vyplnenej molitanom, ktorý ju chráni pred poškodením pri preprave. V rámci výplne sa tu nachádza aj jedna menšia škatuľka s príslušenstvom. Okrem jednoduchého návodu a propagačného letáku nájdete vnútri aj skrutky jednorázové sťahovacie pásky pre inštaláciu hardvéru. Kompletný návod nájdete až na internetovej stránke MSI, kde je zahrnutý aj variant skrinky s označením „P“ namiesto „R“. Za nadštandardné príslušenstvo sa dá považovať kovový držiak na vertikálnu inštaláciu grafickej karty. Pomerne ojedinelý, čo sa týka dodávaného príslušenstva, je aj skrutkovač (v tvare „L“).

Ľavá strana skrinky je tvorená bočnicou z temperovaného skla. Mikrometer sa pri meraní hrúbky skla zastavil na 2,91 mm, pričom MSI avizuje 3 mm. Spodná časť bočnice má tri háky, ktoré sa zaistia o rám skrinky. Vrchná časť má tri guľaté západky, ktoré sa do rámu nacvakávajú. Musím povedať, že pevnosť tohto konkrétneho spoja je vysoká. Pre ale úplnú istotu, že pri preprave bočnica nevypadne, má zozadu zaisťovaciu skrutku. Tá je vyrobená tak, že aj pri odistení stále drží na bočnici.

   

Pravá bočnica má uchytenie totožné ako tá ľavá. Zospodu sú háky a navrchu guľaté západky. Taktiež nechýba možnosť uzamknutia cez skrutku vzadu. Zaujímavou je ale spodná časť pravej bočnice. Tá je takmer po celej dĺžke perforovaná. Otvory panela sú síce veľké ale zvnútornej strany je magnetické sito, ktoré zastaví nasatiu nejakej nečistoty. No nie všetky, pretože sú veľké jeden milimeter.

   

Predný panel si drží kontúry, ktoré sú pre skrinky zo série gungnir typické. Vpredu nenájdete žiadne oblé časti a všetky ostré smerujú priamo na stred. Ako aj názov skrinky napovedá, celá predná časť je perforovaná. Za vrchným rebrovaním skrinky sa nachádza taktiež perforácia, no za tým spodným už nie. Celý panel sa dá jednoducho vybrať pomocou plytkého madla zospodu skrinky.

   

Za predným panelom sa už nenachádza žiadna ďalšia ochrana v podobe nylonového prachového filtra. To pri skrinke, ktorá sa svojou cenovkou radí už do vyššej strednej triedy vnímam ako mínus. 

Po odobratí predného panela sa vám naskytne pohľad hneď na tri ventilátory MPG F120 ARGB vo formáte 120 mm. Podľa špecifikácií od výrobcu by sa ich rýchlosť mala pohybovať od 600 do 1200 otáčok za minútu. Všetky tri sú uchytené v ráme. Jeho osadenie v skrinke je vymyslené vcelku rozumne. Navrchu je istený iba dvoma skrutkami, zatiaľ čo zvyšok rámu je zozadu zaháknutý v konštrukcii skrinky. Nainštalované ventilátory je možné vymeniť aj za tri 140 mm alebo radiátor kvapalinového chladiča do formátu 280/360 mm.

   

Konektory a tlačidlá skrinky sú umiestnené na jej vrchnej časti. K dispozícii máte dva konektory USB typu A, jeden rýchly (až 20 Gb/s) typu C a dvakrát 3,5 mm jack pre mikrofón a slúchadlá. Aj keď sú tri konektory USB dnes asi štandardom, vedel by som si predstaviť, že pri vyššej cene skrinky bude mať na sebe aspoň štyrikrát USB typu A a jeden typu C. Tlačidlá sú tu tri. Dve menšie pre reštart systému a prepínanie podsvietenia ventilátorov a väčšie pre zapnutie. Pre ich aktiváciu stačí prekonať krátku dráhu spínača, pri ktorom dostanete aj výraznú zvukovú odozvu.

Zvyšná časť vrchnej časti je pokrytá magnetickým sitom s milimetrovými otvormi ako ochrana pred prachom. Keďže sa zväčša vrchná časť skrinky používa pre vysatie ohriatého vzduchu, tak nevidím dôvod sem osadiť jemný a zároveň nákladnejší nylonový filter. Takéto vyhotovenie však na skrinke z vyššej strednej triedy pôsobí lacno.

Na vrchnú časť je možné osadiť tri ventilátory formátu 120 alebo dva formátu 140 mm. Taktiež je tu priestor aj pre radiátor kvapalinového chladiča do formátov 280/360 mm.

Navrchu zadnej časti skrinky sa nachádza otvor pre panel I/O základnej dosky, vedľa ktorého je pozícia pre jeden 120/140 mm ventilátor. Osadený tu je MPG F120 ARGB ventilátor, totožný s tými vpredu na nasávaní. V strede je sedem krytiek pre rozširujúce karty PCI Express, ku ktorým sa viete dostať iba zvnútra skrinky. Prvý pohľad môže klamať, no celý panel s krytkami je vymeniteľný. V príslušenstve nájdete druhý, vďaka ktorému môžete svoju grafickú kartu osadiť do vertikálnej polohy. Uchytené sú rovnako ako bočnice. Cez štyri guľaté západky a dve istiace skrutky. Netypicky je na vertikálnom paneli možnosť osadiť dva 60 mm ventilátory napravo od grafickej karty. Aby nekolidovali so základnou doskou, môžu byť hrubé maximálne 15 mm.

Poslednou a najspodnejšiou časťou je tu otvor pre napájací zdroj. Štyri otvory priamo v plechu a absencia dodatočného rámčeka značí, že osadenie napájacieho zdroja bude cez pravú bočnicu.

   

Spodnú časť skrinky tvoria štyri nožičky s protišmykovými podložkami a jeden jemný prachový filter v rámiku. Osobne sa mi nepáči spôsob vyťahovania zozadu, pretože ak máte za skrinkou stenu alebo inú prekážku, tak jeho vybratie budete mať komplikovanejšie.

   



Herná séria skriniek Gungnir má nový top model 300R Airflow. Tento 60-litrový midi-tower okrem iného prináša aj prvky, ktoré zjednodušujú inštaláciu komponentov. Celkovo asi možno hovoriť o používateľskom zážitku na vyššej úrovni. Či až na takej, ako je predajná cena, je už na zváženie. Tá je nastavená pomerne vysoko a inovácie, ktorá skrinka MSI prináša, nemusia stačiť každému.

Interiér

Dovnútra skrinky sa dá osadiť aj ten väčší hardvér ako napríklad základná doska od formátu Mini-ITX až po E-ATX s maximálnou šírkou 305 mm. Pre lepšiu orientáciu sú na podnose vyrazené písmená, pre ktorý formát základnej dosky je otvor vhodný. Taktiež je tu aj legenda, ktoré písmeno je aký formát. Pre vežovitý chladič procesora máte priestor 175 mm, takže sem môžete nainštalovať aj tie najväčšie. S aktuálnymi grafickými kartami si skrinka poradí bez ťažkostí, nakoľko je pre ňu voľných 360 mm. 

Pod stropom nájdete tri väčšie otvory pre prevlečenie káblov z jednej strany podnosu na druhú. Ich výška 26 mm zabezpečuje jednoduchšiu manipuláciu a následné zapojenie.

Vertikálna priechodka nie je limitovaná šírkou ale samotným krytom káblov. Ten je rozdelený do dvoch dĺžok od samotného podnosu. Tá vrchná polovica je odsadená o 40 mm. Aj keď sa to môže zdať ako dostatok, tak sa nájdu aj tuhšie káble, s ktorými sa bude musieť popasovať. Spodná časť je vzdialená od podnosu 20 mm a slúži skôr pre menšie zväzky káblov.

Pre jednoduchšie prevliekaniu kabeláže sa dá vybrať. S použitím základnej dosky formátu E-ATX je nutné kryt posunúť viac do prednej časti skrinky, kde sú predpripravene úchyty. Ak by ste sa pýtali, prečo sú na spodnej časti krytu dva vertikálne otvory, tak je to kvôli držiaku z príslušenstva. Na ten viete v tejto pozícii osadiť jeden 80 alebo 120 mm ventilátor, ktorý by mal pomôcť pri chladení grafickej karty ale aj spodnej polovici základnej dosky a komponentov na nej.

   

Priamo pod pozíciou základnej dosky sú dva rovnako veľké otvory, ako ich má podnos pod stropom. Jeden menší ale zato dostatočne veľký tu je aj pre kábel napájania grafickej karty. Okrem štandardnej perforácie si môžete všimnúť aj výraznejšie diery na tuneli. Do nich viete umiestniť dve 2,5″ úložiská alebo dva 120 mm ventilátory. Tie získajú prísun čerstvého vzduchu priamo z perforácie pravej bočnice. Chválim rôznorodé využitie stropu tunela. No jeho nevýhoda je, že pre uchytenie úložísk potrebujete držiaky. Nedajú sa položiť a uchytiť priamo na strop.

Po vizuálnej stránke je najväčším lákadlom skrinky prepracovaný držiak grafickej karty. Ten je možné otočiť o 90 stupňov, takže podrží aj vertikálne uloženú grafickú kartu. Hýbať s ním je možné dopredu a dozadu v piatich predpripravených otvoroch na bočnej strane tunela. V najvzdialenejšej pozícii držiaka od prednej časti skrinky dokázal na chlp uchytiť aj grafickú kartu z testovacej zostavy. Tá je dlhá 242 mm, takže kratšie grafické karty už ním nepodopriete. Prispôsobiť sa dá aj do hĺbky, kde je desať predpripravených pozícií pre všetky šírky grafických kariet.

   

   

Držiak má na sebe osadené dve nožičky, takže je možnosť ním podoprieť až dve grafické karty alebo jednu uchytiť zospodu aj zvrchu. Pri vertikálnom uložení grafickej karty majú pripravený ohybný kĺb alebo pomocou neho môžete jednoducho za držiak nožičku skryť. Ak by ste držiak chceli využiť iba ako vizuálny doplnok vnútra skrinky, tak nožičky môžete jednoducho vybrať. Rovnako je na tom celý držiak. Stačí ho odskrutkovať z boku tunela a vybrať, ak by ste ho v skrinke nechceli.

   

Držiak je z veľkej časti vyrobený z priesvitného skla, v ktorom je vygravírovaný drak. Ten je typický pre značku MSI, takže si výrobcu určite nezameníte s iným. So zabudovaným podsvietením LED sa drak a ornamenty pod ním pekne rozsvietia do vami preferovanej farby.

V zadnej časti podnosu nájdete veľké množstvo káblov, ktoré sú uchytené až ôsmimi sťahovacími páskami na suchý zips. Pre hlavný zväzok káblov tiahnúci sa stredom skrinky je žľab. Ten je takmer totožný s tým, ktorý má aj high-end skrinka MSI Prospect 700R. V prospech testovanej skrinky je, že nie je naspodku zakončený 90 stupňovým zahnutím. Pre správu kabeláže máte medzi podnosom a bočnicou priestor 27 mm. Tento priestor by mal stačiť aj pre usporiadanie väčšieho počtu káblov, ktorými Gungnir 300R disponuje. 

Priamo na podnos je možné osadiť až štyri 2,5″ úložiská cez prídavné držiaky. Tie sa uchytávajú jednoducho pomocou jednej skrutky.

   

Pod stropom skrinky je umiestnený rozbočovač pre ventilátory a ovládač podsvietenia v jednom. Napájaný je cez konektor SATA priamo zo zdroja. Všetky štyri osadené ventilátory v skrinke sú napájané reťazovo, takže v rozbočovači je obsadený iba jeden konektor na ich ovládanie. Aj keď sa dá do skrinky osadiť až 12 ventilátorov, tak máte k dispozícii už iba štyri prázdne 4-pinové konektory. Pre podsvietenie okrem jedného prázdneho konektora sú aj tie z ventilátorov rozdvojené. Vďaka tomu skrinka umožňuje pripojiť až päť ďalších periférií s konektorom ARGB.

Hrúbku plechov síce udáva MSI na 0,8 mm, no z viacerých meraní na rôznych pozíciach som sa pod 0,9 mm nedostal. Pevnosť plechov je niekde na pomädzí tuhý a stredne tuhý. Podnos sa mierne prehýba ale nezúži to výberu akéhokoľvek hardvéru, ktorý naň budete inštalovať.

   

Spodnú časť skrinky tvorí tunel, v ktorom je konštrukcia pre úložiská. Tie sa do dvoch plastových šuplíkov zmestia aj vo formáte 2,5 ale aj v 3,5″ prevedení. Celá konštrukcia je zasadená v dvoch koľajniciach, po ktorých je možné ho presunúť dozadu alebo dopredu. Pre istenie je na boku konštrukcie skrutka a na prízemí skrinky tri otvory pre zaistenie. Rozostupy sú presne 30 mm. Skrinka je z výroby nastavená na strednú pozíciu, pri ktorej máte pre napájací zdroj formátu ATX aj s káblami 260 mm priestoru. Už záleží iba na vás, či je to málo alebo veľa – jednoduchým posunutím priestor zmenšíte na 230 alebo zväčšíte na 290 mm.

   

Pri inštalácii hardvéru do skrinky som sa stretol iba s jednou ťažkosťou. Tou nebolo nič iné, než plechový kryt vertikálnej priechodky. Jej voľnosť, ktorú ponúka v polohe pre základné dosky formátu ATX, nebola dostatočná. Konkrétne pre tuhý 24-pinový kábel napájania základnej dosky. Preň som musel kryt posunúť do pozície, ktorá je určená pri inštalácii základnej dosky E-ATX. Tam to už išlo aj s tuhým káblom ako po masle. Originálny kábel dodávaný k napájaciemu zdroju nie je až taký tuhý a bez ťažkostí sa prispôsobil 40 mm priestoru ku krytu v polohe pre základné dosky ATX. 

Správa kabeláže išla na moje prekvapenie veľmi jednoducho, aj keď sa do už plného stredného žľabu museli uchytiť ďalšie káble. S káblami od ventilátorov, kde má každý dva (napájanie a podsvietenie), som nemusel nič robiť a vymýšľať ich uchytenie. Z výroby prišli perfektne uložené.

   



Herná séria skriniek Gungnir má nový top model 300R Airflow. Tento 60-litrový midi-tower okrem iného prináša aj prvky, ktoré zjednodušujú inštaláciu komponentov. Celkovo asi možno hovoriť o používateľskom zážitku na vyššej úrovni. Či až na takej, ako je predajná cena, je už na zváženie. Tá je nastavená pomerne vysoko a inovácie, ktorá skrinka MSI prináša, nemusia stačiť každému.

Metodika testovania

Aj keď má skrinka možnosť osadiť vpredu a vzadu 140 mm ventilátory, tak je dodávaná so štyrmi 120 mm. V danej cenovej kategórii by som ale čakal varianty ventilátorov vo formáte 140 mm. Tri sú vpredu na nasávaní chladného vzduchu a jeden vzadu, pre vysávanie už toho ohriatého. Skrinka ponúka možnosť osadiť 80/120 mm ventilátor priamo na plechový kryt vertikálnej priechodky, čo by mohlo prispieť k lepšiemu chladeniu spodnej časti základnej dosky a komponentov na nej. Preto do porovnania pri hladine hluku 39 dBA, použijeme spodný ventilátor z predného panela na túto pozíciu. Tento režim je v grafoch zvýraznený fialovou farbou s dodatočným označením v zátvorke „extra fan“.

Testovanie beží v domácich podmienkach, kde sa snažím o čo najpresnejšie výsledky. V miestnosti je počas testovania teplota vzduchu pred skrinkou 23 stupňov Celzia a minimálna hlučnosť, ktorú viem merať hlukomerom Voltcraft SL-100, je 32,4 dBA. Snímač hlukomera je zarovnaný na stred vrchnej strany skrinky vo vzdialenosti 10 cm, pre čo najlepšie meranie rozdielu rýchlosti ventilátorov, ktoré mením pomocou základnej dosky. K jednoduchému porovnaniu k ostatným skrinkám sú vždy regulované na fixné úrovne hluku. 

Jednotlivé komponenty sú zahrievané po dobu 10 minút v syntetických záťažových testoch FurMark a súbežne s Prime95 (vlastné nastavenia). Táto doba je dostatočne dlhá, aby sa všetky komponenty dostatočne zahriali. Medzi testami sú potom 15-minútové chladiace prestávky, počas ktorých sa teploty komponentov (a i teplota vzduchu v skrinke) dostanú na východiskovú úroveň.

Hlučnosti režimov:

Testovacia konfigurácia
ProcesorAMD Ryzen 7 3700X
Základná doskaASRock X570 Taichi
Chladič procesoraScythe Fuma rev. 2 (single fan)
Teplovodivá pastaNoctua NT-H2
Grafická kartaAsus RTX 2060 Super Dual
RAMPatriot, 2× 8GB, 3600 MHz/CL17
SSDWestern Digital Blue 500GB (2280)
Napájací zdrojCorsair RM750X
/* Here you can add custom CSS for the current table */ /* Lean more about CSS: https://en.wikipedia.org/wiki/Cascading_Style_Sheets */ /* To prevent the use of styles to other tables use "#supsystic-table-1456" as a base selector for example: #supsystic-table-1456 { ... } #supsystic-table-1456 tbody { ... } #supsystic-table-1456 tbody tr { ... } */




Herná séria skriniek Gungnir má nový top model 300R Airflow. Tento 60-litrový midi-tower okrem iného prináša aj prvky, ktoré zjednodušujú inštaláciu komponentov. Celkovo asi možno hovoriť o používateľskom zážitku na vyššej úrovni. Či až na takej, ako je predajná cena, je už na zváženie. Tá je nastavená pomerne vysoko a inovácie, ktorá skrinka MSI prináša, nemusia stačiť každému.

Testy chladenia CPU a GPU








Herná séria skriniek Gungnir má nový top model 300R Airflow. Tento 60-litrový midi-tower okrem iného prináša aj prvky, ktoré zjednodušujú inštaláciu komponentov. Celkovo asi možno hovoriť o používateľskom zážitku na vyššej úrovni. Či až na takej, ako je predajná cena, je už na zváženie. Tá je nastavená pomerne vysoko a inovácie, ktorá skrinka MSI prináša, nemusia stačiť každému.

Testy chladenia základnej dosky











Herná séria skriniek Gungnir má nový top model 300R Airflow. Tento 60-litrový midi-tower okrem iného prináša aj prvky, ktoré zjednodušujú inštaláciu komponentov. Celkovo asi možno hovoriť o používateľskom zážitku na vyššej úrovni. Či až na takej, ako je predajná cena, je už na zváženie. Tá je nastavená pomerne vysoko a inovácie, ktorá skrinka MSI prináša, nemusia stačiť každému.

Testy chladenia SSD




Zahrievanie vzduchu pod stropom





Herná séria skriniek Gungnir má nový top model 300R Airflow. Tento 60-litrový midi-tower okrem iného prináša aj prvky, ktoré zjednodušujú inštaláciu komponentov. Celkovo asi možno hovoriť o používateľskom zážitku na vyššej úrovni. Či až na takej, ako je predajná cena, je už na zváženie. Tá je nastavená pomerne vysoko a inovácie, ktorá skrinka MSI prináša, nemusia stačiť každému.

Záver

Systémové chladenie skrinky Gungnir 300R je vzhľadom na jej cenu slabšie. Napríklad zahrievanie procesora je na chvoste tabuľky. Výsledky pre grafickú kartu sa držia niekde uprostred. S ventilátorom umiestneným na kryte priechodky sa teplota grafickej karty malinko zníži, a to takisto u čipsetu a SSD M.2.

K plusom továrenského vyhotovenia patrí určite držiak grafickej karty, ktorý je okrem svojej funkčnosti aj vizuálne príťažlivý. Sklo s vyrytým drakom je synchronizovane podsvietené s ventilátormi. O harmonizáciu sa stará ovládač umiestnený pod stropom. V skrinke je priestor pre inštaláciu dvoch 360 mm radiátorov kvapalinového chladiča zároveň. Aj vpredu aj na strope. Na plechovú krytku priechodky sa dá dodatočne umiestniť 80/120 mm ventilátor. Takisto je možné na strop tunela umiestniť dva dodatočné 120 mm ventilátory, prípadne pomocou držiakov dva 2,5″ úložiská. Je skvelé, že na tento často opomínaný priestor nezabudli. Veľkým plusom je rýchly konektor USB typu C, ktorého teoretická maximálna rýchlosť je až 20 Gb/s.

Hlavným nedostatkom skrinky je určite absencia jemného prachového filtra za predným panelom. Taktiež by MSI mohlo zlepšiť prevedenie horného magnetického filtra, ktorý je vo svojej súčasnej podobe podobný filtrom na najlacnejších skrinkách. Nevypadá to príliš, že ste mali na stole alebo na zemi skriňu za viac ako 180 eur. Posledným, ale o to menším nedostatkom, je plechový kryt vertikálneho prechodu káblov. Pri tuhších kábloch, ktoré používame pri testovaní, kryt v pôvodnej polohe koliduje s napájacím káblom základnej dosky. Našťastie je možné kryt posunúť o jednu pozíciu ďalej a kábel má potom dostatok priestoru na ohyb.

Inštalácia hardvéru prebehla bez ťažkostí, s jedinou výnimkou týkajúcou sa plechovej krytky vertikálnej priechodky. Pod stropom je dostatok miesta s veľkými otvormi pre pohodlné pripojenie káblov, predovšetkým pre napájanie procesora. Správa kabeláže spoza podnosu je vymyslená taktiež dobre. Nenarobíte sa s experimentami, ktorý kábel kam najprv prestrčiť a aj tak skrinku pohodlne zavriete.

Vzhľadom na vyššiu cenu má Gungnir 300R viac vecí, ktoré by bolo vhodné asi ešte trochu doladiť. Medzi ne patrí aj slabšia efektivita systémového chladenia. Na druhej strane je tu elegantný držiak grafickej karty a viacero dodatočných pozícií na 60/80 a 120 mm ventilátory, ktorými je možné ono chladenie podporiť, respektíve posunúť na vyššiu úroveň. Bez ohľadu na cenu sa jedná o celkovo slušnú skrinku, ktorá si od nás odnáša redakčné ocenenie „Approved“.

MSI MPG Gungnir 300R Airflow
+ Vertikálne uloženie grafickej karty...
+ ... s prepracovaným vertikálnym držiakom, ktorý je súčasťou príslušenstva
+ Až 10 pozícií pre 120 mm ventilátory
+ Jemný prachový filter pod napájacím zdrojom
+ Rýchly Konektor USB typu C s 20 Gb/s
- Nižšia efektivita systémového chladenia
- Absencia jemného prachového filtra na nasávaní
- Slabší pomer ceny k hodnote
/* Here you can add custom CSS for the current table */ /* Lean more about CSS: https://en.wikipedia.org/wiki/Cascading_Style_Sheets */ /* To prevent the use of styles to other tables use "#supsystic-table-2740" as a base selector for example: #supsystic-table-2740 { ... } #supsystic-table-2740 tbody { ... } #supsystic-table-2740 tbody tr { ... } */