Nové profesionální pracovní řešení s MSI all-in-one

Pracovné novinky MSI: Cubi 5, AIO počítače a monitor

Společnost MSI představuje zcela nové 23,8″ a menší 15,6″ počítače typu All-in-One, Je nezbytné mít stabilní datovou a informační platformu pro vaše rostoucí E-komerce/M-komerce. Novinkou je také první efektivní mini-PC na světě vybavené procesorem 10. generace Intel Comet Lake: Cubi 5. Tento PC lze namontovat na zadní stranu nového monitoru Pro MP221 a vytvořit tak dobře organizované pracovní prostředí.

All-in-one počítač Pro 24X 10M je vybaven desátou generací procesoru Intel Core, který využívá energeticky účinnou mikroarchitekturu, pokročilou technologii a optimalizaci aplikací k zajištění rychlejšího výkonu.

Pro 24X je designově tenký model a měří pouhých 6.5 mm a a je vybaven tenkým 2.2mm rámečkem. Je dodáván s panelem IPS, který okamžitě optimalizuje barvy a jas obrazovky, aby si uživatelé mohli vychutnat každý okamžik.

S MSI Easy Maintenance Designem už nebude údržba nebo upgrade úložného prostoru u Pro 24X noční můrou. Díky Dual LAN Designu bude Pro 24X vždy zálohován a podporovat duální sítě Internet/Intranet. Navíc, tento stylový model podporuje NVMe PCIe M.2 SSD aby si uživatelé vychutnali rychlé spuštění systému, načítání aplikací a dat.

Pro 16T 10M All-in-One PC: Nejlepší parťák pro komerční projekty

V uplynulých letech bylo dodáno do komerčních projektů jako jsou restaurace, hotely, nákupní centra a kanceláře, nespočet MSI All-in-One PC. Dnes by Vám společnost MSI ráda představila nový 15,6” model  Pro 16 T 10M. Je vybaven několika COM porty a USB porty, které umožňují uživatelům plně se připojit k POS zařízením, jako jsou skenery čárových kódů, tiskárny účtenek a mnoho dalších. Navíc Pro 16T přichází s paralelním portem (port tiskárny) pro připojení tiskárny nebo skeneru, což usnadňuje obnovu a sdílení nezapomenutelných fotografií.

Čas jsou peníze. Díky procesorům Intel 10. generace a NVMe PCIe M.2 SSD se uživatelé budou těšit nejen z rychlého spuštění systému, ale také zažíjí rychlé načítání aplikací a dat. Díky špičkové technologii inovativního designu odvádění tepla bez ventilátoru je Pro 16T 10M tichý, odolný vůči prachu a energeticky nenáročný.

Vzhledem k tomu, že se nároky na ukládání dat zvětšují, je kapacita HDD důležitým faktorem. S exkluzivním modulem HDD Caddy, od společnosti MSI, mohou uživatelé nainstalovat druhý 2,5 “pevný disk, který vylepšuje podnikům a uživatelům správu dat.

Díky Dual LAN Designu, bude Pro 16T 10M vždy vaší zálohou při nahrávání nebo stahování důležitých obchodních dat. Pro 16T 10M = Váš nejlepší obchodní partner.

Mini-PC Cubi 5 a monitor Pro MP221

Počítač Cubi 5 lze namontovat na zadní stranu nového monitoru Pro MP221 a vytvořit tak dobře organizované pracovní prostředí. Díky výkonu Cubi 5 a mimořádnému zobrazení na monitoru Pro MP221 bude vaše práce mnohem efektivnější.

Cubi 5 je sice malý, ale výkonný. Vybaven procesorem Intel Core i7 (Comet Lake) poskytuje lepší výpočetní schopnosti, které udrží váš byznys v chodu.

Minipočítač MSI Cubi 5

Přehlednější a lepší

Cubi 5 je navržen tak, aby podporoval montáž VESA. Jednoduše namontujte Cubi 5 na zadní stranu monitoru Pro MP221 a zakryjte jej. Estetické řešení pro lépe organizované pracovní prostředí.

Nyní na dosah

Cubi 5 podporuje také externí vypínač napájení, díky kterému se už nemusíte zbytečně ohýbat. Vypínač je volitelně obsažen v balení.

Jednoduchý upgrade

Nyní jste jen 4 šroubky od toho, abyste mohli vyměnit M.2 SSD disk a 2,5” sloty pro HDD a SSD. Protože v jednoduchosti je krása.

2 jsou vždy lepší než 1

Máte příliš mnoho úkolů, na které se musíte podívat? Nestresujte se. S HDMI a DP konektorem je Cubi 5 stvořen pro práci až s dvěma monitory.

Pohodlí s USB Typu C

Oboustranný konektor umožňuje snadné připojení všech USB zařízení.

Cubi 5 je ještě lepší s monitorem Pro MP221

Pro MP221 je jediný profesionální monitor, který budete potřebovat. S 21,5″ obrazovkou a rozlišením Full HD vám Pro MP221 umožní prohlížet vše, co chcete.

Exkluzivní Display Kit

Exkluzivní software MSI Display Kit je vaším nejlepším přítelem. Usnadňuje vám práci s funkcemi jako jsou rozdělená plocha, nastavení barev a režim, který uleví vašim očím.

Šetří vaše oči

Vydržte až do konce pracovní doby s naší antireflexní úpravou. Chrání vaše oči proti oslnění a klade méně náporu na oči, čímž vám umožňuje pracovat déle.

Nastavení dle potřeby

Nastavitelný stojan u Pro MP221 vám umožní najít dokonalou pozici pro práci. Pohodlně se usaďte a pracujte v úhlu, který je vám nejpřirozenější.

Z externího na interní

Užijte si přehlednější pracovní prostředí díky internímu adaptéru Pro MP221. Nebudete mít žádné starosti s externím napájecím adaptérem. Cubi 5 a Pro MP221 jsou tím nejlepším duem pro práci. Společně neposlouží pouze na hry, ale také pro práci.


 •  
 •  
 •  
 •  
Flattr this!

AIO vodní chladič od In Win má dvě turbíny, fungují redundantně

V all-in-one vodních chladičích není taková rozmanitost koncepcí jako u vzduchových, liší se hlavně velikosti radiátorů (i když to neříká o výkonu vše). Teď se ale objevil AIO vodník, který má výraznou inovaci na opačném místě, v pumpě. Chladič In Win IO SR24 má v jednom bloku na procesoru totiž integrované dvě paralelní pumpy. Kromě jiného fungují redundantně: při poruše jedné se rozsvítí varování, ale okruh funguje dál. Celý článok „AIO vodní chladič od In Win má dvě turbíny, fungují redundantně“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

Asus vyrobil 420mm AIO vodníka, na míru pro 280W Threadripper

Na CES 2020 byla k vidění jedna specialita v oblasti vodního chlazení CPU, přesněji AIO vodníků s uzavřeným okruhem. Asus zde totiž ukázal něco, co není zrovna běžné: all-in-one vodníka s 420mm radiátorem, tedy stavěným na trojici 140mm ventilátorů vedle sebe. Určený je k chlazení nejnáročnějších desktopových CPU, konkrétně Ryzenů Threadripper 3000 s jejich 280W TDP. Speciálně asi míří na 64jádrový model 3990X. Celý článok „Asus vyrobil 420mm AIO vodníka, na míru pro 280W Threadripper“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

Speciální mini AIO vodník pro malá PC: Asetek s 92mm radiátorem

All-in-one vodní chlazení má svoje mouchy a hadice plus radiátor zabírají hodně místa. Zároveň ale také dokážou usnadnit chlazení malých PC, protože vyfukují teplo rovnou ven ze skříně a zejména jim stačí pár centimetrů místa nad socketem procesoru. Právě pro použití AIO chladičů v malých PC má teď něco speciálního Asetek: miniaturní AIO vodník se zmenšeným radiátorem, stavěným na rozměr jen 92mm ventilátorů. Celý článok „Speciální mini AIO vodník pro malá PC: Asetek s 92mm radiátorem“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

One comment Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *