Ako dobre poznáš vodníky MSI? Súťaž o CoreLiquid E360

Ako (a o čo) sa hrá

V spolupráci s MSI sme pre vás pripravili rýchly kvíz, po ktorého absolvovaní sa budete môcť zúčastniť hry o výkonný kvapalinový AIO chladič s 360-milimetrovým radiátorom – MEG CoreLiquid E360. Jediná podmienka je správne zodpovedať na tri otázky, ktoré buď preveria prehľad, ktorý máte, čo sa týka chladiacich vecí MSI, alebo do doplnia. Každopádne nepôjde o nič zložité.

O čo sa hrá…

Pre jedného z čitateľov HWCooling máme procesorový chladič MSI MEG CoreLiquid E360 (t.j. variant s formátom radiátora 360 mm, na ktorou sú tri ventilátory s ARGB LED). Podporované platformy sú AMD AM5, AM4, TR4, sTRx4 a Intel LGA 1700, 1200, 115x. Viac technických informácií je dostupných na produktových stránkach MSI.

… a ako

Napíšte nám odpovede na otázky nižšie a pokiaľ sa nepomýlite, vaša správa bude zaradená do náhodného žrebovania.

 1. Viete, kedy MSI vydalo prvý rad kvapalinových chladičov typu all-in-one určených na procesory? Stačí s presnosťou na rok a uveďte i to, o aký rad chladičov s jedná.
 2. Ktoré z AIO vodníkov MSI používajú na ochladzovanie radiátora špičkové ventilátory Silent Gale P12? V tomto prípade je potrebné uviesť všetky modely, teda niekoľko veľkostných formátov
 3. A jedna, posledná otázka, k chladiču, o ktorý hráte: Z akého materiálu je vyrobený rotor ventilátorov CoreLiquid E360?

Súťažné správy píšte na e-mail info@hwcooling.net s predmetom Kvízové odpovede k vodníkom MSI do utorka 21. 11. 2023 (23:59 stredoeurópskeho času). Výherca sa potom nasledujúci deň (22. 11. 2023) nájde zverejnený v zvýraznenom okne pod týmto textom. Prirodzene vo formáte e-mailu so skrytými znakmi. Zúčastniť sa môžete z ktoréhokoľvek miesta na sveta, výhru doručíme kdekoľvek. Žiadne geografické obmedzenia tu neexistujú. Tak veľa šťastia!

A možno ešte jedna vec: Pre zaujímavosť nám môžete do správy dopísať, či ste si odpovede museli vyhľadať alebo ste ich dali „z hlavy“. Nejde však o podmienku.

Kto vyhral (aktualizované 22. 11. 2023): Na otázky správne odpovedal a zároveň mal šťastie pri žrebovaní súťažiaci s e-mailovou adresou z**m**.m**o@gmail.com. Výhercovi posielame správu s prosbou o zaslanie podrobností na doručenie chladiča MSI MEG CoreLiquid E360. Odpovede na otázky boli nasledujúce:

 1. 2020 (v tomto roku MSI vydalo svoj prvý kvapalinový AIO chladič určený na chladenie procesora)
 2. MSI MEG CoreLiquid S360 (tu sa ospravedlňujeme za nepresne položenú otázku. Ventilátory Silent Gale P12 používa iba jeden vodník MSI, takže zmožné číslo naozaj nebolo na mieste)
 3. Akrylát. Stačilo to takto jednoducho, ale sme radi, že ste upozorňovali aj na nižšiu podiel nečistot pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku osvetlenia

 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Scythe Fuma 3 – Dvojice rotorů v protipohybu

Dalším chladičem, na který se letos ještě stihneme podívat je Scythe Fuma 3. Tento chladič využívá několik atypických konstrukčních prvků, čímž se odlišuje od běžných dvouvěžových chladičů ve své třídě. S cenovkou jen lehce nad 50 € by navíc mohl nabídnout zajímavý poměr ceny a účinnosti. Navíc se jedná o mojí první zkušenost s chladiči od Scythe, takže jsem také patřičně zvědavý, jak si Fuma 3 povede v zátěžových testech. Celý článok „Scythe Fuma 3 – Dvojice rotorů v protipohybu“ »

 •  
 •  
 •  

Enermax znížil ceny kvapalinových chladičov Liqmaxflo (SR)

AIO vodníky Liqmaxflo a Liqmaxflo SR vyšli len minulý mesiac a už majú oficiálne popreškrtávané pôvodné ceny. Tie išli u vybraných modelov smerom nadol, a to o približne 4 až 16 %. Najväčší pokles ceny sa týka top modelu so 420 mm radiátorom, ktorý by nemali prehliadnuť majitelia najvýkonnejších procesorov. Lacnejšie sú ale aj menšie, populárnejšie modely do bežných skriniek. Pozrite sa kompletný prehľad. Celý článok „Enermax znížil ceny kvapalinových chladičov Liqmaxflo (SR)“ »

 •  
 •  
 •  

Dvojvežový top-end chladič Noctua dostal presnejší termín

Noctua v rámci predbežných plánov na nasledujúce obdobie konkretizuje možné vydanie nástupcu chladiča NH-D15. S tým zároveň prichádza uistenie, že nová generácia 140 mm ventilátorov, ktoré bude tento chladič používať, je už naozaj blízko. Okrem toho je pozoruhodná novinka aj avízo modernizácie NH-L12(S), teda nižšieho chladiča s vodorovným uložením ventilátora (alebo ventilátorov, pokiaľ budú pasív ochladzovať znovu dva). Celý článok „Dvojvežový top-end chladič Noctua dostal presnejší termín“ »

 •  
 •  
 •  

Komentáre (2) Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *