Čierna Noctua NH-D15 pozná svojho majiteľa. Gratulujeme!

Ako sa súťažilo a víťaz

Súťaž o populárny chladiaci twin-tower sme uzavreli už v nedeľu. Je teda najvyšší časť zverejniť výhercu, ktorému k nemu dopomohla i šťastena. Vaše odpovede a možné scenáre využitia boli naozaj premyslené a vybrať iba jeden, najlepší návrh, si netrúfame. Užší výber sme však dokázali zostrojiť a v ňom už rozhodoval nekompromisný generátor náhodných čísel. Komuže to do zostavy pôjde NH-D15 chromax.black?

Len v krátkosti si pripomenme, že úlohou súťažiacich bolo uviesť, ako by v prípade výhry chladič využili. Niektorí chytili príležitosť poriadne za pačesy a blysli sa krásnym komentárom v rozsahu cez jednu či dve normostrany. Ďakujeme! Za odmenu by sme radi poslali chladič každému z vás, no máme iba jeden a z neho sa bude pre tentokrát tešiť používateľ s prezývkou patro16.

Mnohí z vás okrem toho, že sa zapojili do hry o hlavnú cenu, súťaž zdieľali na sociálnych sieťach. A za túto aktivitu sme takisto sľúbili žrebovanie o malé hodnotné prekvapenie. Tým je veľké 10-gramové balenie teplovodivej pasty Noctua NT-H2. Veríme, že spraví čitateľovi Mariánovi radosť a bude ho sprevádzať pri stavbe PC zostáv. Ostatní nevešajte hlavu, výjde to nabudúce a veľa celoročných snaživcov bude už o chvíľu vyberať z veľkého množstva cien, ktoré máme pre vás pripravené v rámci vyhodnotenia hádaniek HWC. Tak chladeniu zdar a prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov. No, ak sa objaví pod stromčeom objaví aj niečo hardvér chladiace, nezabudnite sa nám s tým pochváliť! 🙂

 •  
 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Hľadáme autorské posily. Pridaj sa k tímu HWCooling

Rád by si sa spolupodieľal na tvorbe obsahu a celkovo na smerovaní magazínu? Ak áno, budeme radi a vo všetkom ti pomôžeme. To najdôležitejšie je mať chuť a zápal pre túto činnosť, ostatné zvládneš. Aktuálne potrebujeme jedného kolegu na písanie správ/noviniek a druhého na rôzne testy. Prípadne môže byť náplň práce v obidvoch prípadoch kombinovaná. Viac o ponuke a požiadavkách v tele inzerátu. Celý článok „Hľadáme autorské posily. Pridaj sa k tímu HWCooling“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

Vyhodnotenie súťaže, Jar 2018. Vzduch proti vode 2:2

Hlasovanie je ukončené a mená výhercov sú známe. Významnú úlohu zohralo i zdieľanie a podpora na sociálnych sieťach, takže trochu pomohlo i PR. Samozrejme, bolo už na každom účastníkovi, kde a ako si svoju zostavu spropagoval a nakoniec, my máme radosť z toho, že to skončilo nerozhodným stavom oboch typov chladenia. Aj keď absolútny víťaz vlastní ukážkovú zostavu s kvapalinou v žilách. Celý článok „Vyhodnotenie súťaže, Jar 2018. Vzduch proti vode 2:2“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

Moderný desktop podľa HWCooling.net. Základ Mini-STX

Je to zvláštne, no stolové počítače v hrubých črtách už viac ako dvadsať rokov stagnujú. Stále sa vo väčšine prípadov stavajú na štandarde ATX v prerastených toweroch. Z racionálneho hľadiska by však takýto koncept mal byť okrajový, vytlačený SFF. Tradičný PC môže byť totiž maličký, výkonný a tichý zároveň. A pritom jeho výbava vás takisto nemusí nijako obmedzovať. Celý článok „Moderný desktop podľa HWCooling.net. Základ Mini-STX“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

Komentáre (5) Pridať komentár

 1. V životě jen málokdy vyhrává rozum. A jen málokdy člověk dostane to, co si zaslouží. Většinou totiž vyhrávají pouhé stereotypy (když zcela pominu dohodnuté kamarády). Nechápej mě špatně – pochopitelně jsem nikdy ani nepomyslel na to, že bych dvěma blbýma „Ftipama“ vyhrál, ale to patro fakt není to nej, co tu bylo. Byli tam lepší. Každopádně gratuluji vítězi, pro jehož komp by i Fera 3 byla moc…

  1. Mrzí ma, že to takto vnímate. Netvrdím, že príspevok používateľa patro16 bol najhodnejší výhry (práve preto sme o tom priamo rozhodovať nechceli…), ale rozhodne si miesto v top 3 obháji. A hlavne, bol v ňom potenciál na to, že sa chladič v tej zostave objaví a bude splnená požiadavka, že do konca marca sa dostaneme i k nejakým fotkám upraveného PC s NH-D15 chromax.black.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *