Ke grafikám GeForce se teď dává Marvel’s Spider-Man Remastered

Bundle od Nvidie ke grafikám GeForce RTX 3080 a vyšším

O prázdninách nabízela Nvidia hry zadarmo ke grafickým kartám GeForce RTX 3000. V současné ekonomické situaci a asi i vzhledem k blížícímu se vydání nové generace ale teď opět bude možnost dostat takovýto bonus. Pokud si pořídíte GeForce RTX 3080 nebo vyšší model, dostanete titul Marvel Spider-Man Remastered. Tuto možnost budete mít následujících pět týdnů.

Marvel Spider-Man Remastered vyšla v polovině srpna a obsahuje raytracingové efekty i podporu AI upscalingu DLSS, takže tímto bonusem si případní zájemci budou moci schopnosti nového GPU otestovat. Nvidia ji teď přidává k nově koupeným grafikám a PC nebo notebookům založeným na kartě GeForce během akce, která začala dnes (7. 9.) a bude trvat až do 12. 10. Na její využití tedy bude nějaký měsíc času. To je dobře, protože ceny teď poměrně rychle klesají, takže nespěchat a počkat s nákupem starší generace karet se může dost vyplatit.

Kterých karet se toto zvýhodnění týká? Spidermana dostanou ti, kdo teď pořídí kartu GeForce RTX 3090 Ti, RTX 3090, RTX 3080 Ti a také RTX 3080, které bude nejdostupnější z relevantních karet. Nabídka ale platí i pro celé počítače, v kterých taková karta je, nebo také pro notebooky, které jsou osazené mobilní verzí těchto modelů (RTX 3080 nebo RTX 3080 Ti).

Balíček Marvel’s Spider-Man Remastered (zdroj: Nvidia)

Aby se vás bonus týkal, musíte nakoupit ve stanovené době u jednoho ze spolupracujících prodejců. V ČR je k dispozici Alza.cz, CZC.cz a T.S.Bohemia, na Slovensku Nvidia uvádí jako partnera Datacomp.sk. Důležité je, že musíte ke kartě dostat kupon či kód, kterým se nárok uplatňuje, toto by mělo být uvedené přímo v eshopu u konkrétní položky, kterou kupujete. Za začátku někdy obchodům chvíli trvá, než nabídku aktualizují.

Získaný kód se pak uplatňuje v aplikace GeForce Experience od Nvidie, která vám už dá kód pro platformu Steam. Obvykle je ale nutné, aby se tento nárok vznesl na počítači, v kterém je osazený model grafiky, které se akce týká (Nvidia takto kontroluje, aby se kupony nepřeprodávaly, i když přímo nelustruje, zda je v PC opravdu přesně ta karta, ke které byl kupon dodán).

Jak už bylo řečeno, akci lze využít až do 12. 10. Pokud to uděláte, nezapomeňte také včas uplatnit kód, protože ten má také omezenou platnost. Musíte ho použít do 4. 11. letošního roku.

Zdroje: Nvidia (1, 2)

Jan Olšan, redaktor Cnews.cz


 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Nvidia uvádí DLSS 3 s generováním snímků navíc. Jak to funguje?

V úterý představila Nvidia dlouho vyhlížené nové grafiky GeForce s architekturou Ada Lovelace a 4nm výrobním procesem. Slibuje u nich nárůsty výkonu ve výši až „2–4ד. Jde samozřejmě jen o oficiální benchmarky, takže je asi na místě opatrnost. Zdá se, že ty největší nárůsty jsou totiž dílem upscalingu DLSS. Nvidia totiž speciálně pro GeForce RTX 4000 uvádí jeho novou generaci DLSS 3. Ta je schopná masivního zvýšení FPS, ale má to háčky. Celý článok „Nvidia uvádí DLSS 3 s generováním snímků navíc. Jak to funguje?“ »

 •  
 •  
 •  

Grafiky Nvidia GeForce RTX 4000 jsou tu: modely, parametry, ceny

Nvidia měla na dnešek naplánovanou keynote na konferenci GTC 2022. Jak se všeobecně čekalo, šéf firmy Jen-Hsun Huang na této prezentaci vedle různých enterprise, AI a automobilních věcí konečně představil a odhalil nové grafiky: GeForce RTX 4090 a GeForce RTX 4080 s novou architekturou Ada Lovelace. Přijdou na trh v příštích dvou měsících, nicméně nemáme úplně dobré zprávy o cenách, které za ně bude Nvidia účtovat. Celý článok „Grafiky Nvidia GeForce RTX 4000 jsou tu: modely, parametry, ceny“ »

 •  
 •  
 •  

Evga končí s grafikami, GeForce RTX 4000 nevydá. Prý kvůli Nvidii

Za pár dní Nvidia vydá novou generaci grafických karet GeForce (RTX 4000), ale bude u toho chybět jedna věc. Grafické karty GeForce vyrábí mnoho partnerů, ale nejexkluzivnější byly karty EVGA. Je proto překvapení, že právě tato značka oznámila, že s grafikami končí a generaci RTX 4000 vyrábět nebude. A prý to je aspoň zčásti způsobeno problémy ze strany Nvidie, přestože EVGA byla vnímána jako první mezi partnerskými výrobci. Celý článok „Evga končí s grafikami, GeForce RTX 4000 nevydá. Prý kvůli Nvidii“ »

 •  
 •  
 •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *