Ke grafikám GeForce se teď dává Marvel’s Spider-Man Remastered

Bundle od Nvidie ke grafikám GeForce RTX 3080 a vyšším

O prázdninách nabízela Nvidia hry zadarmo ke grafickým kartám GeForce RTX 3000. V současné ekonomické situaci a asi i vzhledem k blížícímu se vydání nové generace ale teď opět bude možnost dostat takovýto bonus. Pokud si pořídíte GeForce RTX 3080 nebo vyšší model, dostanete titul Marvel Spider-Man Remastered. Tuto možnost budete mít následujících pět týdnů.

Marvel Spider-Man Remastered vyšla v polovině srpna a obsahuje raytracingové efekty i podporu AI upscalingu DLSS, takže tímto bonusem si případní zájemci budou moci schopnosti nového GPU otestovat. Nvidia ji teď přidává k nově koupeným grafikám a PC nebo notebookům založeným na kartě GeForce během akce, která začala dnes (7. 9.) a bude trvat až do 12. 10. Na její využití tedy bude nějaký měsíc času. To je dobře, protože ceny teď poměrně rychle klesají, takže nespěchat a počkat s nákupem starší generace karet se může dost vyplatit.

Kterých karet se toto zvýhodnění týká? Spidermana dostanou ti, kdo teď pořídí kartu GeForce RTX 3090 Ti, RTX 3090, RTX 3080 Ti a také RTX 3080, které bude nejdostupnější z relevantních karet. Nabídka ale platí i pro celé počítače, v kterých taková karta je, nebo také pro notebooky, které jsou osazené mobilní verzí těchto modelů (RTX 3080 nebo RTX 3080 Ti).

Balíček Marvel’s Spider-Man Remastered (zdroj: Nvidia)

Aby se vás bonus týkal, musíte nakoupit ve stanovené době u jednoho ze spolupracujících prodejců. V ČR je k dispozici Alza.cz, CZC.cz a T.S.Bohemia, na Slovensku Nvidia uvádí jako partnera Datacomp.sk. Důležité je, že musíte ke kartě dostat kupon či kód, kterým se nárok uplatňuje, toto by mělo být uvedené přímo v eshopu u konkrétní položky, kterou kupujete. Za začátku někdy obchodům chvíli trvá, než nabídku aktualizují.

Získaný kód se pak uplatňuje v aplikace GeForce Experience od Nvidie, která vám už dá kód pro platformu Steam. Obvykle je ale nutné, aby se tento nárok vznesl na počítači, v kterém je osazený model grafiky, které se akce týká (Nvidia takto kontroluje, aby se kupony nepřeprodávaly, i když přímo nelustruje, zda je v PC opravdu přesně ta karta, ke které byl kupon dodán).

Jak už bylo řečeno, akci lze využít až do 12. 10. Pokud to uděláte, nezapomeňte také včas uplatnit kód, protože ten má také omezenou platnost. Musíte ho použít do 4. 11. letošního roku.

Zdroje: Nvidia (1, 2)

Jan Olšan, redaktor Cnews.cz


 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Make Nvidia Green Again. MSI uvádí speciální RTX 4060 NV Edition

Pokud se fandové Nvidie chtějí vzhledem počítače viditelně přihlásit ke své značce, mohou pořídit referenční grafiku Founders Edition s charakteristickým designem. Ten se nicméně hodí do dnešních chladně černobílých, šedých a černých sestav, které barví jenom RGB LED. Pokud se vám ale zdá, že dřív byla tráva GeForce zelenější, MSI teď chystá grafiku, která přinese opět design v tradičních výrazných barvách Nvidie, dnes až nostalgicky působící. Celý článok „Make Nvidia Green Again. MSI uvádí speciální RTX 4060 NV Edition“ »

 •  
 •  
 •  

Nvidia Blackwell: stejně jednotek, víc IPC. Výkon prý o 70 % lepší

Na novou generaci grafik Nvidia se tentokrát zřejmě bude čekat o něco déle, protože podle (oficiální) roadmapy Nvidie je plánovaná až na rok 2025 místo na podzim 2024. Přesto se ale začínají objevovat informace o těchto chystaných GPU, která budou mít jak ve výpočetní, tak v herní oblasti architekturu Blackwell. A dokonce i predikce výkonu, který by měla přinést oproti současné generaci grafik GeForce. Celý článok „Nvidia Blackwell: stejně jednotek, víc IPC. Výkon prý o 70 % lepší“ »

 •  
 •  
 •  

Cinebench má novou verzi 2024. Testuje už i grafické karty

Nezdá se to, ale už jsou to skoro tři roky, co vyšel benchmark Cinebench R23 (číslo verze tehdy nesedělo s rokem vydání), což byla mimo jiné první verze tohoto populárního testu podporující tehdy nové procesory ARM od Applu. Nyní přichází nová generace tohoto populárního testu nazvaná Cinebench 2024, která ho posouvá dále, je ještě multiplatformnější a také nově testuje i výkon GPU, s nimiž už také umí renderovat. Celý článok „Cinebench má novou verzi 2024. Testuje už i grafické karty“ »

 •  
 •  
 •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *