Poznáme výhercu súťaže HWC o dosku, procesor a chladič

Ako sa súťažilo a výherca

Za ostatný týždeň ste nám poslali veľa povzbudivých správ, ale nebáli ste sa ani konštruktívnej kritiky. Všetky podnety boli pre nás mimoriadne užitočná spätná väzba. Vieme, čo vám chýba a postupne môžeme na tieto veci reagovať a zapracovávať ich na web. Ďakujeme! Tradične mrzutejšie je vyhlásenie iba jedného z našich čitateľov, o ktorom rozhodol generátor náhodných čísel.

Spôsoby, ako sa zapojiť do súťaže zahájenej 29. 8. 2022 boli dva. Buď ste si dali prácu a niekoho odkázali na niektorý z našich článkov alebo ste na HWC mohli napísať akúsi „recenziu“ s vyzdvihnutím vecí, prečo nás navštevujete, ale i vaše postrehy na možné zlepšenia (testov, tematických okruhov, ale i webu ako takého). Väčšinou ste využívali túto druhú možnosť a často aj veľmi výživným komentárov.

Najviac sa opakovali veci ako možnosť interaktívneho filtrovania výsledkov s výberom konkrétnych komponentov, o ktoré sa zaujímate či jasnejšie oddelenie testov od spravodajských článkov – „noviniek“. Výhľadovo budeme hľadať riešenia a urobíme všetko, čo bude v našich možnostiach, aby bol pre vás HWCooling čo najprehľadnejší. Vážime si, že veľa z vás vyzdvihlo hĺbku našich testov postavených na „hard-core“ metodikách. Takže všetka tá časovo extrémne náročná práca nebude úplne zbytočná…

… ale teraz už k tomu hlavnému, k výhercovi, ktorému pošleme základnú dosku Asus TUF Gaming B660 Plus, procesor Intel Core i5-12400 a chladič SilentiumPC Spartan 5. Teda všetko to, čo bolo v hre. Nový majiteľ týchto komponentov má spzná podľa tohto čiastočne zahalenej e-mailovej adresy O.Tom@******.cz. Gratulujeme! Tým, čo to nevyšlo a radi by si ešte o niečo zasúťažli, sa môžu skúsiť vyriešiť Hádanku HWC.


 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Asus ROG Maximus Z690 Hero: Elitná doska s extrémnym VRM

Drahá, ale eventuálne aj veľmi efektívna základná doska. Vysoká obstarávajúca cena Maximus Z690 Hero sa tak po odladení môže postupne vracať na nižších prevádzkových nákladoch. V prvom rade sa však jedná o poriadnu oporu pre najvýkonnejšie procesory, ktoré je možné bezpečne pretaktovať i za hranicu možností najvýkonnejších chladičov. Tým, ktorým sloty M.2 v obvyklých počtoch nestačia, sa k doske dodáva rozširujúca karta na ďalšie SSD. Celý článok „Asus ROG Maximus Z690 Hero: Elitná doska s extrémnym VRM“ »

 •  
 •  
 •  

Súťaž o Core i5 v doske Asus (B660) s chladičom SilentiumPC

Možnosť vyhrať niečo ste mali už pomerne dávno, tak si to teraz trochu vynahradíme. Balíčkom tri v jednom, kde jeden z vás získa polovicu funkčného počítača – procesor Intel Core i5-12400 s integrovaným grafickým jadrom, základnú dosku Asus TUF Gaming B660 Plus WiFi D4 a chladič SilentiumPC Spartan 5. Všetko sú to atraktívne komponenty, ktorým sme v testoch udelili ocenenie Smart buy!, ktoré „len tak“ nerozdávame. Celý článok „Súťaž o Core i5 v doske Asus (B660) s chladičom SilentiumPC“ »

 •  
 •  
 •  

Otestovali sme tri dostupné routre Asus. Najdite si favorita

Sieťová divízia Asus ponúka smerovače azda pre každé použitie a do akéhokoľvek prostredia. Či už hľadáte dostupný router WiFI alebo alebo sa ako vášnivý hráč nezaobídete bez osvetlenia RGB LED. To isté platí, aj ak potrebujete pokryť väčšiu plochu, napríklad domu, na čo sú už potrebné Mesh riešenia, A práve funkcia AiMesh je jednou z hlavných predností smerovačov tohto výrobcu. Celý článok „Otestovali sme tri dostupné routre Asus. Najdite si favorita“ »

 •  
 •  
 •  

One comment Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *