Poznáme výhercu súťaže HWC o dosku, procesor a chladič

Ako sa súťažilo a výherca

Za ostatný týždeň ste nám poslali veľa povzbudivých správ, ale nebáli ste sa ani konštruktívnej kritiky. Všetky podnety boli pre nás mimoriadne užitočná spätná väzba. Vieme, čo vám chýba a postupne môžeme na tieto veci reagovať a zapracovávať ich na web. Ďakujeme! Tradične mrzutejšie je vyhlásenie iba jedného z našich čitateľov, o ktorom rozhodol generátor náhodných čísel.

Spôsoby, ako sa zapojiť do súťaže zahájenej 29. 8. 2022 boli dva. Buď ste si dali prácu a niekoho odkázali na niektorý z našich článkov alebo ste na HWC mohli napísať akúsi „recenziu“ s vyzdvihnutím vecí, prečo nás navštevujete, ale i vaše postrehy na možné zlepšenia (testov, tematických okruhov, ale i webu ako takého). Väčšinou ste využívali túto druhú možnosť a často aj veľmi výživným komentárov.

Najviac sa opakovali veci ako možnosť interaktívneho filtrovania výsledkov s výberom konkrétnych komponentov, o ktoré sa zaujímate či jasnejšie oddelenie testov od spravodajských článkov – „noviniek“. Výhľadovo budeme hľadať riešenia a urobíme všetko, čo bude v našich možnostiach, aby bol pre vás HWCooling čo najprehľadnejší. Vážime si, že veľa z vás vyzdvihlo hĺbku našich testov postavených na „hard-core“ metodikách. Takže všetka tá časovo extrémne náročná práca nebude úplne zbytočná…

… ale teraz už k tomu hlavnému, k výhercovi, ktorému pošleme základnú dosku Asus TUF Gaming B660 Plus, procesor Intel Core i5-12400 a chladič SilentiumPC Spartan 5. Teda všetko to, čo bolo v hre. Nový majiteľ týchto komponentov má spzná podľa tohto čiastočne zahalenej e-mailovej adresy O.Tom@******.cz. Gratulujeme! Tým, čo to nevyšlo a radi by si ešte o niečo zasúťažli, sa môžu skúsiť vyriešiť Hádanku HWC.


 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Vyšla Asus RTX 4080 Noctua Edition. Chladič skvelý, čo cievky?

Nereferenčné grafické karty s chladičmi Noctua už znáte z generácie Nvidia Ampere (GeForce RTX 3000), teraz je tu ale prvé vyhotovenie s GPU AdaLovelace na RTX 4080. Hlavné vylepšenie chladiča tkvie v použití Vapor Chamber a chladiaca efektivita sa zdá byť naozaj špičková. O cievkach toho vieme už ale menej – v testoch sa pri nich nikto príliš nezaoberal, ale nejaké informácie sme získali aj z komunikácie s Noctuou. Celý článok „Vyšla Asus RTX 4080 Noctua Edition. Chladič skvelý, čo cievky?“ »

 •  
 •  
 •  

Asus TUF Gaming TF120: Lacný, osvetlený a efektívny ventilátor

Snaženie Asusu na poli samostatných počítačových ventilátorom má vzrastajúcu tendenciu. Po premiére v podobe ROG XF120 existuje už aj o polovicu lacnejší TUF TF120, ktorý v niektorých aplikácia podáva i atraktívnejšie výsledky. A to aj v porovnaní s inými, podobnými ventilátormi s ARGB LED. Geometria TF120 je pomerne rozumná, preto vo svojej cenovej kategórii svojich konkurentov často poráža. Celý článok „Asus TUF Gaming TF120: Lacný, osvetlený a efektívny ventilátor“ »

 •  
 •  
 •  

Za polovičnú cenu: Akcia na dosku ROG Crosshair VIII Dark Hero

Pokiaľ sa pri stavbe počítača neupínate na najnovšie generácie hardvéru a preferujete staršie, ale osvedčené komponenty, mohla by vás zaujímať výrazne zlacnená doska Asusu s čipsetom X570. Crosshair VIII Dark Hero by ste ešte nedávno kúpili za dvojnásobok, teraz sa do vypredania zásob cenovo prepadla do strednej triedy. Lacnejšiu a zároveň lepšie vybavenú základnú dosku len tak nezoženiete. Celý článok „Za polovičnú cenu: Akcia na dosku ROG Crosshair VIII Dark Hero“ »

 •  
 •  
 •  

One comment Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *