Šanca na novú skrinku Genesis zadarmo je vysoká, nepremárni ju

Ako (a o čo) sa hrá

Pripomíname, že po zakúpení skrinky Irid 505 si môžete stále nárokovať o bezplatné získanie ľubovoľných vecí Genesis v jej cene. Táto možnosť tu ešte nejaký čas bude, ale čím neskôr ju využijete, tým viac sa pravdepodobnosť výhry znižuje. Napriek tomu sa zdá, že požiadavka na zaslanie fotiek hotovej zostavy dokáže mnohých odradiť, čo je výhoda pre vás – máte malú konkurenciu. Tak sa zapojte. Nejde o zlú skrinku, to by sme ju takto neinzerovali.

O čo sa hrá…

Táto súťaž je vhodná pre tých, ktorých oslovili produkty Genesis. Kúpou skrinky (za cca 70 eur) môžete za nižšie uvedených okolností získať poukaz v hodnote 70 eur. Ten môžete uplatniť na kúpu akéhokoľvek produktu Genesis, trebárs na myš, klávesnicu či headset. To znamená, že pokiaľ sa si dáte záležať, tak v cene skrinky môžete mať okrem nej aj slušnú výbavu periférii.

Skrinka Irid 505F pritom rozhodne nepatrí medzi produkty, ktoré by sa nejakým spôsobom neoplatili. Naopak, vzhľadom na relatívne nízku cenu sa jedná o nadštandardne vybavenú skrinku s až piatimi ventilátormi a pomer ceny k hodnote je naozaj pôsobivý. Poukazujú na to i naše testy. Na produktovú stránku s kompletnými parametrami skrinky Irid 505F (na genesis-zone.com) vás potom presmeruje tento odkaz.

… a ako sa zapojiť do súťaže

Aby ste mohli získať poukaz na veci Genesis, je potrebné urobiť nasledujúce: Kúpiť si v ľubovoľnom obchode skrinku Irid 505F, zložiť do nej novú zostavu alebo predkladať zo starej skrinky do novej komponenty, ktoré už máte a poslať nám na info@hwcooling.net výsledok na posúdenie. Predmet správy dajte PC komponenty v Genesis Irid 505F. Majiteľ zostavy, ktorú vyhodnotíme ako „najlepšiu“ v danom mesiaci, bude odmenený 70-eurovým poukazom, ktorý bude možné uplatniť v obchode Genesis.

Aby ste sa nemuseli naháňať a neuvážene niečo kupovať, tak dĺžka trvania súťaž bude až pol roka. Ak nestihnete všetko v hneď v apríli, tak nevadí, môžete nám fotky zostavy v skrinke Genesis Irid 505F poslať aj v máji či dokonca i v septembri. To bude zároveň posledný mesiac tejto súťaže. Čím skôr sa však zapojíte, tým väčšiu máte šanca na výhru vyššia. Očakávame totiž, že v skorších mesiacoch bude súťažiacich poskromne.

Čo sa bude hodnotiť?

 • Výber komponentov. To znamená, či je s ohľadom na použitie všetko vhodne optimalizované. Pokiaľ staviate zostavu na nejaké špecifické účely, môžete nám k tomu niečo napísať a tým zväčšiť svoju šancu na výhru.
 • Správa kabeláže. Dobre dotiahnutá zostava znamená aj precízne vyviazanie káblov a drobné úpravy, za ktorými je vidieť zmysel pre detail.
 • Konečný výsledok. Pokiaľ budú viaceré návrhy veľmi vyrovnané a nebude sa im dať čo vytknúť (s čím u našich čitateľov tak nejako počítame…), tak môže zavážiť aj forma prezentácie. Dajte si záležať na kvalite fotografií a pokiaľ radšej natáčate, vyhrať môžete i s krátkym videom. Zvoľte taký formát, ktorý je pre vás pohodlnejší.
Upozornenie: Súťaž je určená vyhrané pre zákazníkov, ktorí si skrinku Genesis Irid 505F kúpia v slovenskom alebo českom obchode. Súčasťou balení týchto skriniek bude aj kartička s QR kódom, ktorý bude odkazovať na súvisiace stránky HWCooling.net.

 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Posledná výzva: Na preplatenie Irid 505F už veľa času nezostáva

Výnimočná príležitosť, kde po nákupe skrinky Genesis Irid 505F môžete získať peniaze na ňu naspäť na nákup iných vecí, sa blíži ku koncu. Potom bude už všetko po starom, kde síce táto skrinka zostáne v obchodoch za atraktívnu cenu, ale status „možnosť mať ju zadarmo“ zanikne. Takže sa ešte raz pozrite, o čo vlastne a čo sa od vás požaduje (nejde o nič zložité…), aby vás to neskôr nevyšlo zbytočne draho. Celý článok „Posledná výzva: Na preplatenie Irid 505F už veľa času nezostáva“ »

 •  
 •  
 •  

Plánujete novú PC zostavu? O skrinke Genesis za -5 eur viete?

Genesis Irid 505F je jedna skrinka s jedným z najpriaznivejších pomerov cena/chladiaci výkon a nevsádza to iba naň. Za to, čo ponúka, má všetky atribúty na zaslúžený „bestseller“. Pri využití prebiehajúcej akcie sa pri nákupe tejto skrinky môžete dokonca dostať do plusu – cena v niektorých obchodoch je okolo 65 eur/1580 Kč, pričom výška 70-eurového poukazu Genesis, ktorý môžete veľmi jednoducho získať, sa nezmenila. Celý článok „Plánujete novú PC zostavu? O skrinke Genesis za -5 eur viete?“ »

 •  
 •  
 •  

Stále váhate? Pozor, akcia na Irid 505F je už v druhej polovici

Možno si myslíte, že pravdepodobnosť výhry je pomerne nízka, že sa vám nepošťastí… omyl. Z doterajšieho priebehu súťaže môžeme zodpovedne konštatovať, že úspešnosť nových účasníkov bude veľmi vysoká. A za týchto podmienok je naozaj veľká škoda si nechať medzi prstami prekĺznuť takú skrinku, ako je Genesis Irid 505F. Obzvlášť, pokiaľ je prakticky zadarmo, bez akýchkoľvek chytákov. Celý článok „Stále váhate? Pozor, akcia na Irid 505F je už v druhej polovici“ »

 •  
 •  
 •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *