Hádanka Axagon (7/2024). Spoznáš, čo je na fotografii?

Pravidlá a podmienky súťaže

V spolupráci s firmou Axagon sme na tento rok pripravili cyklickú aktivitu, ktorá bádavých čitateľov HWCooling môže zaujímať. My zverejníme detail nejakého hardvéru a vy môžete uhádnuť, o čo konkrétne ide. Zasúťažiť (a nakoniec i niečo vyhrať) môžete pravidelne, čo mesiac, to nová výzva. Teraz však „do ďalšieho kola“ treba prejsť cez tú najbližšiu, júlovú hádanku.

Počas roka opublikujeme dvanásť hádaniek (každý mesiac jednu), ktorú bude treba vyriešiť. Ako? V záhlaví každej hádanky, respektíve v titulke článku bude fotografia so záberom na časť komponentu, ktorý musíte odhaliť a pomenovať.

Detaily budú pritom jednoznačné a nafotené tak, aby vždy ukazovali na jedinú správnu možnosť. S takouto súťažou ste sa v minulosti už stretli. Teraz bude rozdiel v tom, že sa zameriame iba na produktovú ponuku Axagon. Na jednej strane tak vyberáte z menšieho celku (ako keby sa jednalo o všetky produkty všetkých výrobcov), na druhej strane pôjde o veľmi špecifické veci a môžete si byť istí, že vás potrápime. Začneme zľahka, ale s každou ďalšou hádankou sa bude náročnosť stupňovať.

Odpovede posielajte na email info@hwcooling.net s predmetom Hádanka Axagon (x/2024), kde za „x“ zadajte číslo daného mesiaca. Evidované budú všetky správy, ktoré prídu do siedmych dní od publikácie každej hádanky.

Na konci, pri vyhodnocovaní, bude dôležitá aj rýchlosť, s akou správy pošlete. Predpokladáme, že bude väčší počet úspešných riešiteľov a stupienok víťazov sa bude okrem správnych odpovedí odvíjať aj od toho, ako pružne ste reagovali. To znamená, že súťažiaci s najkratším priemerným časom reakcií skončia na vyššom umiestnení.

Vecné ceny získajú traja najúspešnejší, kde prvý si bude môcť vybrať akékoľvek produkty Axagon v hodnote približne 100 eur/cca 2475 Kč, druhý potom za 50 eur/cca 1240 Kč a tretí potom za 25 eur/cca 620 Kč. Môže to byť vždy viac lacnejších vecí, ale aj menej drahších alebo jedna drahšia. O tom si už rozhodne každý sám podľa vlastnej potreby. V prvom rade ale ide o to pátranie, premýšľanie, skrátenie dlhých chvíľ.


Súťaže sa môže zúčastniť každý, ale doručenie výhry je možné iba na európsku adresu. Účastníci z iných kontinentov si tak v prípade výhry musia logistiku čiastočne vyriešiť sami. Ostatným (z krajín Európskej únie) bude výhra doručovaná priamo domov kuriérom.

Poznámka: Správne riešenie odpovedí nájdete vždy na tomto mieste, po expirácii danej hádanky. Júlová skrývala ******** (druh hardvéru) s označením ********.


 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Hádanka Axagon (6/2024). Spoznáš, čo je na fotografii?

V spolupráci s firmou Axagon sme na tento rok pripravili cyklickú aktivitu, ktorá bádavých čitateľov HWCooling môže zaujímať. My zverejníme detail nejakého hardvéru a vy môžete uhádnuť, o čo konkrétne ide. Zasúťažiť (a nakoniec i niečo vyhrať) môžete pravidelne, čo mesiac, to nová výzva. Teraz však „do ďalšieho kola“ treba prejsť cez tú najbližšiu, júnovú hádanku. Celý článok „Hádanka Axagon (6/2024). Spoznáš, čo je na fotografii?“ »

 •  
 •  
 •  

Hádanka Axagon (5/2024). Spoznáš, čo je na fotografii?

V spolupráci s firmou Axagon sme na tento rok pripravili cyklickú aktivitu, ktorá bádavých čitateľov HWCooling môže zaujímať. My zverejníme detail nejakého hardvéru a vy môžete uhádnuť, o čo konkrétne ide. Zasúťažiť (a nakoniec i niečo vyhrať) môžete pravidelne, čo mesiac, to nová výzva. Teraz však „do ďalšieho kola“ treba prejsť cez tú najbližšiu, májovú hádanku. Celý článok „Hádanka Axagon (5/2024). Spoznáš, čo je na fotografii?“ »

 •  
 •  
 •  

Axagon CLR-M2XT. So 40 rebrami na výkonné SSD

Jeden z najrebrovanejších chladičov SSD vôbec. Axagon pri modeli CLR-M2XT pristúpil k priečnemu uloženiu rebier, čim sa tento chladič líši od všetkých ostatných (v rámci Axagonu). Rebrá sú prirodzene kratšie a na jedno pripadá menšia plocha, ale zase je ich viac a pre dosiahnutie čo najvyššieho chladiaceho výkonu sa konštruktéri snažili dobre pracovať aj s výškou. Ale zase tak, aby bola zachovaná pokiaľ možno čo najlepšia kompatibilita. Celý článok „Axagon CLR-M2XT. So 40 rebrami na výkonné SSD“ »

 •  
 •  
 •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *