Súťaž: Máme tu jedného vodníka Fractal Design. Využijete?

Ako (a o čo) sa hrá

Nevyšlo vám to v prvej letnej súťaži? Nevadí, je tu nová možnosť vyhrať niečo hodnotné. A síce Fractal Design Celsius+ S28 Prisma. Stačí, keď napíšete, či pre vás tento kvapalinový chladič s 280-milimetrovým radiátorom dáva zmysel – chladiacim výkonom, ale hlavne rozmermi. Predsa len je vo formáte, ktorý do každej skrinky nenainštalujete, ale pokiaľ áno, tak nič ničomu nebráni…

Hlavná a jediná cena je procesorový chladič Fractal Design Celsius+ S28 Prisma. Zrejme ste už čítali test jeho väčšieho bračeka Celsius+ S36 Prisma. Tento Celsius+ S28 Prisma je kratší, ale širší.

Oproti bežným 240 mm modelom má tak väčšiu plochu radiátora i o číslo väčšie ventilátory, vďaka čomu je účinnejší. To ale za cenu o trochu slabšej kompatibility so skrinkami, ktoré počítajú skôr s inštaláciou užších modelov naformátovaných podľa 120 mm ventilátorov.

Ak sa ale zmestíte aj s tými 140-milimetrovými na S28 a zároveň by ste si vedeli takýto chladič predstaviť na svojom procesore, dajte nám vedieť. To zaslaním e-mailu s predmetom FD Celsius+ S28 Prisma sa mi hodí na info@hwcooling.net. Do tela správy uveďte, akú skrinku vlastníte a na aký procesor by ste tento chladič použili.

Uzávierka je 5. 8. 2021 (23:59:59) a takto o týždeň z vašich správ jednu vyžrebujeme a výhercovi vodníka pošleme. Musíte ale súhlasiť ešte jednou vecou – potom, po inštalácii, nafotíte, ako sa nový chladič vyníma vo vašej zostave a fotku najneskôr do konca augusta zverejníte v príspevku pod článkom. Tak poďte do toho! 🙂

 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Fractal Design Meshify 2 Lite RGB a Meshify 2 RGB: Ide to aj lacnejšie

V poslednom období Fractal Design predstavuje skrinky ako na bežiacom páse. Dnes sa na svetlo sveta dostal model zo zabehnutej série Meshify 2. Novinka je s prívlastkom RGB, kde sa o osvetlenie starajú ventilátory série Aspect. Pozoruhodná je ale aj okresaná verzia s označením Meshify 2 Lite (RGB) s prijateľnejšou cenou. Čoho všetkého sa musela pôvodná verzia vzdať, aby vznikla verzia Lite, vám ukážeme v podrobnom porovnaní oboch skriniek. Celý článok „Fractal Design Meshify 2 Lite RGB a Meshify 2 RGB: Ide to aj lacnejšie“ »

 •  
 •  
 •  

Je pôvodný Torrent priveľký? Už sú zmenšeniny Compact a Nano

Dobre prievzdušné skrinky Torrent sú už tri. Jeden variant poznáte už z našich testov a ďalšie dva nesú označenie Torrent Compact a Torrent Nano. A ako už kompletné názvy skriniek napovedajú, tak cieľom bolo zmenšiť rozmery. Predsa len pilotná skrinka Torrent má oproti Torrent Nano dvojnásobný objem. Základných čŕt, ktoré sériu skriniek Torrent charakterizujú, sa však Fractal Design nevzdal. Celý článok „Je pôvodný Torrent priveľký? Už sú zmenšeniny Compact a Nano“ »

 •  
 •  
 •  

Fractal Design rozbieha predaj XXL ventilátora Prisma AL-18

Ventilátor Fractal Design Prisma AL-18 PWM si premiéru si odbil v skrinke Torrent. Nad čím rozmýšľať budú mať po novom takisto majitelia iných skriniek. Tento 180 mm ventilátor je v ponuke už aj ako samostatný produkt. Osloviť prichádza najmä takých používateľov, čo usilujú o čo najvyšší prietok pri čo najnižšej hlučnosti. Základná podmienka však prirodzene je, aby sa do vašej skrinky vôbec dal nainštalovať. Celý článok „Fractal Design rozbieha predaj XXL ventilátora Prisma AL-18“ »

 •  
 •  
 •  

Komentáre (2) Pridať komentár

  1. Jasné, pri tomto kastingu bola kľúčová ochota skočiť do hadieho jazera. To sme zvládli, ale štve ma teda iná vec, a síce, že sa objektív (parchant jeden!) po prvej fotke rozhodol, že na clone F1,8 pokračovať nebude a trochu sa do seba uzavrel… ale fajn, vždy lepšie, ako keby sa preorientoval úplne, na baterku napríklad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *