Súťaž, Zima 2017. Vyhrajte netradičné železo pre nadšencov

Ako (a o čo) sa hrá...

Vďaka podpore firiem Gigabyte, Akasa, Noctua a EKWB máte možnosť sa prvýkrát na HWC popasovať o vecné ceny. Aby to bolo pestré, vybrali sme atypické komponenty a každý tak trochu z iného sveta. Maličkej doske Mini-STX kontrastuje veľká súprava vodného chladenia, ale v ponuke je takisto Noctua NH-D15, no s nekonvenčným farebným kabátikom Chromax. Alebo radšej celopasívnu skrinku?

Základné podmienky

Pravidlá sú veľmi jednoduché. Zdieľajte niekde čokoľvek, čo sa týka magazínu HWCooling a dajte nám o tom vedieť na info@hwcooling.net. Formou e-mailu s predmetom „Súťaž HWC, Zima 2017“, kde môžete poslať webový odkaz (napríklad z fóra) alebo screenshot a podobne. Fantázii sa hranice nekladú a berieme aj kuriozitky typu záznam telefónneho hovoru, v ktorom príde reč na náš-váš magazín.

Radi by sme zdôraznili, že nie je dôležitá kvantita a očividné spamovanie môže vyjsť nazmar a vyradiť vás z hry. Zámerom je samozrejme dostať HWCooling medzi viac ľudí, ale prínosným a príjemným spôsobom. Hľadajte preto súvisiace témy a snažte sa na ne čo najtrefnejšie reagovať niektorým z našich článkov. Do pozornosti dávame najmä prvé tematické testy zo septembra rozoberajúce nestarnúce témy, na ktoré je všade veľa otázok, ale málo odpovedí.

Ceny, o ktoré hráte

 • Maličká základná doska postavená na Mini-STX, teda na najmenšom formáte, do ktorého je možné osadiť ľubovoľný desktopový procesor Skylake/Kaby Lake (s TDP do 65 W) – Gigabyte GA-H110MSTX-HD3.
 • Pasívna skrinka pre vybrané plnotučné dosky Mini-ITX – Akasa Euler MX s 80W zdrojom.

   

   

Prví dvaja si môžu vybrať

Z prijatých správ, ktoré vyhovujú vyššie uvedeným podmienkam, budeme 24. 12. 2017 žrebovať troch z vás. Šťastných výhercov obratom kontaktujeme so žiadosťou o zaslanie doručovacej adresy. Celkový víťaz náhodného losu si vyberá z troch produktov (Gigabyte GA-H110MSTX-HD3, Akasa Euler MX a Noctua NH-D15), druhý z dvoch a tretiemu nezostáva, než dúfať, že mu ostatní neuchmatli jeho favorita.

Aby to nebolo iba o šťastí, súťažiaci s najefektívnejším zdieľaním (tzn. s najširším dosahom) získa hlavnú cenu – EKWB EK-KIT X360. Veľa šťastia!


 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Test 14 ventilátorov v prirodzenom prostredí systémových pozícií

Sem-tam sa stretávame s názorom, že je ventilátory vhodné testovať v reálnych podmienkach, čo dokážeme jednoducho vyvrátiť. Zároveň ale rozumieme, že laik sa najlepšie stotožní s rozdielmi teplôt komponentov, ktoré vznikajú práve v dôsledku rôzneho prietoku ventilátorov. Aby ste videli korelácie takýchto testov s výsledkami z „neprirodzeného“ prostredia, na niečo sme si spomenuli. Celý článok „Test 14 ventilátorov v prirodzenom prostredí systémových pozícií“ »

 •  
 •  
 •  

Akasa Gecko Pro: „Inak“ orientovaný chladič SSD

Nástupca chladiča SSD, ktorý vo svojej cenovej relácii nemal príliš veľkú konkurenciu. Aj tak by sa dal uviesť Gecko Pro, ktorý je síce o trochu drahší, ale takisto dokonalejší (aj čo sa týka montáže). A má aj charakteristický znak, ktorým sa od iných chladičov jasne odlišuje – rebrá nemá pozdĺžne (tak, ako to je bežné), ale na šírku. Pomer ceny k chladiacemu výkonu je znovu výborný. Celý článok „Akasa Gecko Pro: „Inak“ orientovaný chladič SSD“ »

 •  
 •  
 •  

Po 10 rokoch prichádza nový dvojvežový chladič Akasa, Soho H7

Pri príležitosti uvedenia chladičov Akasa Alucia H4 a Soho H4 s prívlastkami Plus (t.j. konečne s podporou LGA 1700) sa na jednej snímke objavil aj robustný chladič s dvoma vežami. Známe sú už aj všetky jeho parametre. Po veľmi dlhom čase sa tak doposiaľ najvýkonnejší chladič Akasy – model Venom Medusa – dočká nástupcu. Materiály Akasy uvádzajú, že tento chladič je optimalizovaný na najvýkonnejšie procesory Intel Alder Lake. Celý článok „Po 10 rokoch prichádza nový dvojvežový chladič Akasa, Soho H7“ »

 •  
 •  
 •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *