Tohle jsou nové notebooky MSI s řadou GeForce RTX 30

Síla nejnovějších grafik Nvidia GeForce RTX 30 ve spojení se starodávnou silou Tiamatu, matky všech bohů

Zrozena v tajemné babylonské mytologii se Tiamat, matka všech bohů, velkolepě představila na virtuální akci MSIology. K 35.výročí založení se společnost MSI může pochlubit uvedením exkluzivního herního notebooku GE76 Raider Dragon Edition Tiamat a dalších zbrusu nových notebooků. MSI tak opět jako první uvedla kompletní řadu produktů postavených na nejnovějších grafických kartách Nvidia GeForce RTX série 30.

První na trhu s grafikami GeForce RTX série 30. AI revoluce dorazila do notebooků MSI

Jako přední výrobce využila společnost MSI nejrychlejší grafiky pro své notebooky počátkem roku 2021 v modelech GE, GS, GP a GF. Spolu s notebooky MSI tak nyní získáte maximální výkon pro téměř filmový zážitek ve hrách! Grafiky GeForce RTX3080 nabízí dechberoucí zážitky, po kterých touží snad všichni hráči. Jsou postaveny na jádru Ampere, oceňované Nvidia RTX architektuře 2. generace s novými jádry RT a Tensor a streamovacími multiprocesory pro co nejrealističtější průlomové renderování pomocí umělé inteligence.

Skvělá zpráva je také to, že společnost MSI ve spolupráci se společnostmi Intel a Nvidia implementovala technologii „Resizable Bar“, která umožňuje procesoru plný přístup ke grafické paměti a navýšení FPS o dalších 5 – 10 %.

S ohledem na rostoucí význam optimalizovaného bezdrátového připojení k internetu je nová řada MSI notebooků průkopníkem na trhu, s podporou Wi-Fi 6E je schopná pracovat v pásmu 6 GHz. Nabízí rychlejší přenos dat pro streamování videa, virtuální realitu a další bezdrátové zážitky. Během akce společnost MSI také představila nejnovější funkci svého programu Creator Center, který ve spolupráci s Microsoft Azure Cloud využívá AI zpracování složitých technických úkolů při řešení uživatelských scénářů a optimalizaci systému.

Tiamat, matka všech bohů

Tajemství MSIology naznačuje, jak MSI ovlivňuje a vede globální trendy notebooků. Na majestátní virtuální akci MSIology bylo publikum svědkem jak Tiamat, matka všech bohů, vrátila čas zpět k původu lidské civilizace do Mezopotámie.

Derek Chen, ředitel prodeje a marketingu v oddělení notebooků MSI, zahájil akční epickou scénu slovy: „Dragon Spirit byl vždy jádrem naší značky. A dnes vás vezmeme zpět do babylonské mytologie a vzniku jednoho z nejslavnějších draků, Tiamata.“

Řada MSI GE Raider: Skutečná síla pro nadšené hráče

Nevyřčený příběh a bájná zvířata jsou nyní vyryta na těle notebooku GE76 Raider Dragon Edition Tiamat, symbolizujícího nekonečnou sílu. Stejně jako legendární série GE66 Raider má i řada GE76 nejen honosný design s Mystic Light podsvícením, ale také nejlepší výkon, jaký můžete u herního notebooku získat. Je vybavena nejnovějším hardware, grafikou Nvidia GeForce RTX 3080 a procesory Intel Core i9 , spolu s novinkou v podobě Wi-Fi 6E, která pomáhá notebookům využívat další možnosti připojení. Aby se zajistilo chlazení těchto herních bestií, jsou řady GE vybaveny MSI Cooler Boost 5 technologií, která se skládá ze šesti heatpipe se dvěma ventilátory.

Se sérií GE Raider mohou uživatelé mistrovsky zvládnout všechny herní AAA tituly. „Tyto herní notebooky MSI mají neuvěřitelný výkon, takže si užívám ty nejnáročnější hry kdykoli a kdekoli.“, citoval hráč NukemDukem.

GS66 Stealth, ve dne dříč, v noci hráč!

Díky svému jedinečnému ultratenkému designu je GS66 Stealth dokonalou kamufláží pro profesionály, kteří chtějí skrýt svého vnitřního hráče. Jeho prémiový design „Sharper in Core black“ získal v roce 2020 ocenění jako například IF Design Award a Red. Je vybaven nejnovější řadou GeForce RTX série 30 a technologií DLSS AI pro hraní v ohromujícím 4K rozlišení a dokonalý raytracing. GS66 také odhaluje skutečný výpočetní výkon, je poháněný nejnovějším procesorem Intel s až 8 jádry.

GS66 Stealth navíc přichází se systémem Cooler Boost Trinity +, nejtenčími lopatkami o tloušťce 0,1 mm, extrémně rychlým 300Hz displejem IPS a titulem jiného mistra světa: „baterie s nejvyšší kapacitou 99,9 Whr v notebooku“. GS66 také podporuje True Color 3.0 technologii a režim rozšířeného sledování obrazu díky funkci Matrix Display.

GP66 a GP76 Leopard, vyvíjené pro hráče a projektanty

MSI představuje uvádí také nové modely GP66 a GP76 Leopard. Jsou navrženy pro každodenní práci a náročné úkoly inženýrů. Nové tělo ukazuje jemný design pro ušlechtilé duše ale nenechte se zmást, řada GP Leopard je silnější než kdy předtím. Modely GP66 a GP76 Leopard mohou být vybaveny grafikou až GeForce RTX 3080 a nejnovějšími procesory Intel Core i7, které poskytují skutečný výpočetní a vykreslovací výkon. Nově uspořádané vstupní a výstupní porty podporují všechny datové přenosy a výstupy externích displejů. Podporován je také výstup na displej s rozlišením 8K pro nejjemnější vizuální detaily, díky čemuž je práce na GP Leopardu schopná komplexních inženýrských a designových projektů.

Nejtenčí 15.6″ herní notebook na světě – Stealth 15M

Dalším vrcholem mezi novými notebooky je nejtenčí 15 palcový herní notebook: Stealth 15M. Ultrapřenosný nenápadný notebook, který je inspirovaný městským stylem. S hmotností pouhých 1,7 kg a tloušťkou 16,15 mm tento elegantní stroj přesto dokáže předvést úžasné výpočetní schopnosti. Je to první herní notebook na světě s procesory 11. generace Intel H, pracujících na frekvenci až 5 GHz, který společně s grafikou GeForce RTX série 30 umožňuje hráčům a mladým profesionálům užít si náročných her a efektivně zvládnout každodenní úkoly.

Mobilní výkon s řadou GF Thin

Pro hráče a ty, kteří hledají nejlepší poměr ceny a výkonu, je v nabídce tenká a lehká GF75 a 65 Thin řada dostupných a elegantních herních notebooků. GF Thin nabízí výkonný hardware procesorů Intel Core nebo i5 a grafik GeForce RTX 30 v kombinaci se 144Hz displejem IPS, zabudovaným v tenkém rámečku lehkého těla, které začíná na váze 1,9 kg.

Creator 15 – Všestranný notebook s brilantním panelem True Pixel

Protože společnost MSI nezapomíná ani na kreativce, představuje také inovovaný notebook MSI Creator 15, pracovníka s brilantním panelem True Pixel. Jedná se o vynikající všestranný notebook, záměrně vytvořený pro nejnáročnější kreativní tvorbu. Creator 15 zaručeně poskytne nejvěrnější vizuální zážitek. Je vybaven individuálně kalibrovaným 4K True Pixel panelem, ověřeným Calman certifikací a podpořený 100% barevným gamutem AdobeRGB. Použitím grafik GeForce RTX 30 na Creatoru 15 výrazně pomohlo urychlit časy vykreslování videa a 3D animací. Nový dotykový displej navíc usnadňuje práci a zvyšuje produktivitu. Kapacita baterie 99,9 Wh a lehký design poskytují mobilitu na dlouhých cestách.

Vlna nových MSI notebooků

Rok 2020 změnil způsob jak lidé žijí a pracují. To ale nezastavilo společnost MSI v inovaci jejich nejlepších a nejpokročilejších produktů. Společnost MSI, silná jako Tiamat, se skutečnou herní DNA, neustále rozvlňuje hladiny gamingu uváděním nových produktů. A stejně jak postupuje vlna za vlnou, posouvá MSI herní zážitky na další extrémní úroveň a pobízí herní průmysl k dalšímu rozvoji.

 • Produktové informace naleznete na cz.msi.com/Laptops


 •  
 •  
 •  
Flattr this!

MSI MPG Coreliquid K360 – Velký chladič s velkými ambicemi

MPG Coreliquid K360 představuje pomyslnou vlajkovou loď v nabídce chladičů od MSI. Mezi jeho zajímavé prvky patří například plně přizpůsobitelný LCD displej nebo skrytý ventilátor pro chlazení okolí patice procesoru. V dnešní době samozřejmě nemůže chybět ani ARGB podsvícení ventilátorů. Dovede si však tento chladič také obhájit svoji vysokou cenu? Nejen na tuto otázku vám poskytne odpověď dnešní recenze. Celý článok „MSI MPG Coreliquid K360 – Velký chladič s velkými ambicemi“ »

 •  
 •  
 •  

MSI modernizuje herné desktopy, Aegis, Infinite aj Trident

Nové procesory Intel Rocket Lake-S sa spúšťačom pre upgrade počítačov MSI. Generačná obmena sa netýka iba procesorov, na ktoré sa čakalo, ale i grafických kariet. Zostavy zo sérií Aegis, Infinite a Trident budú vybavené rôzne výkonnými grafikami s GPU Ampere. Možná bude i kombinácia RTX 3090 s Core i9-11900K v malom, sotva 20-litrovom Tridente X. To je ale iba jedna z mnohých konfigurácií. Celý článok „MSI modernizuje herné desktopy, Aegis, Infinite aj Trident“ »

 •  
 •  
 •  

MSI RTX 3060 Ti Gaming X Trio: klin medzi RTX 3060 a 3070

Asi sa už tešíte na avizované testy RX 6700 XT, ale pred nimi je tu ešte povinná jazda v podobe namerania výsledkov RTX 3060 Ti. Zaradiť túto grafiku do databázy ešte pred čerstvým Radeonom sa nám podarilo na poslednú chvíľu a na plnohodnotné hodnotenie RX 6700 XT je dôležitá. Teraz bude ale nasledovať sestrovražedný súboj RTX 3060 Ti s RTX 3070. Tieto grafiky sú si blízko výkonom i cenou. Celý článok „MSI RTX 3060 Ti Gaming X Trio: klin medzi RTX 3060 a 3070“ »

 •  
 •  
 •  

Komentáre (4) Pridať komentár

  1. Podľa toho, čo som videl, tak aj Gigabyte/Aorus išiel cestou Intelu. Naopak Asus na 90 % prešiel na Ryzeny, čo som ani ja nečakal. Bude to zaujímavý rok a už sa teším na testy 🙂

   1. To mi ušlo, že by sa báli omedzených dodávok čipov, tak idú na istotu? Je pravda, že kvôli najvyššej priorite SoC pre konzole sú čipy nedostatkové, alebo veľmi výhodná ponuka hromadného odberu čipov zo strany Intelu.

    1. Za sebe teda Cezanne čistý, ale jinak určitě Radeon. Snad lze předpokládat lepší úroveň správy a funkcí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *