Najnovšie databázu testov rozšíri… uhádnete aký ventilátor?

Pravidlá a podmienky súťaže

V najbližšom teste ventilátorov pribudne model, na ktorý mnohí dlho čakáte. Spoznať ho tak bude pomerne jednoduché aj z fotografie, ktorá odhaľuje iba jeho malú časť, detail. Každý, kto nám napíše, o aký ventilátor sa jedná, bude zaradený do žrebovania o jedno ich veľké balenie. A veruže je o čo stáť, veľa atraktívnejších možností na poli 120 mm ventilátorov (a týmto sme vyčerpali všetky nápovedy) neexistuje.

Ide o to odhaliť model ventilátora z titulnej ilustrácie nachádzajúcej sa v záhlaví tohto článku. Aby to bola aspoň trochu výzva, tak sme odhalili o výrez, ktorého väčšina plochy je navyše mimo hĺbku ostrosti. Nadšenci do ventilátorov si s touto úlohou však hravo poradia a odmena pre jedného bude trojbalenia toho, čo musíte uhádnuť.

Odpovede s identifikáciou ventilátora posielajte na info@hwcooling.net s predmetom Hádanka HWC (2023). Účasť je možná z ktoréhokoľvek kúta sveta, neurčujeme žiadne geografické obmedzenia a výhru pošleme kdekoľvek. Do žrebovania bude zaradený každý, komu sa podarí správne odpovedať do 13. 9. 2023 (23:59 CEST). Meno výhercu zverejníme potom 14. 9. 2023 úplne na konci štandardného testu tohto „tajomného“ ventilátora.


 •  
 •  
 •  
Flattr this!

15× ventilátor Endorfy Stratus 120 PWM v testoch vibrácií

Rovnaký model, rôzne kusy. Rozdiely vo vibráciách môžu byť dramatické. Najmä, ak ide o lacné ventilátory s vysokými výrobnými toleranciami. Zatiaľ, čo väčšina ventilátorov Endorfy Stratus 120 PWM sa nejakými vibráciami vyznačuje, tak môžete natrafiť aj na „zlaté“ vzorky, ktoré nevibrujú vôbec. To je síce veľmi vzácna, ale existujúca situácia. Rozptyl vibrácií je oveľa väčší, než ste si mysleli. Celý článok „15× ventilátor Endorfy Stratus 120 PWM v testoch vibrácií“ »

 •  
 •  
 •  

Traf rozptyl vibrácií ventilátora a vyber si čokoľvek Endorfy

Dokážete si tipnúť, aký veľký môže byť rozdiel vo vibráciách medzi „najlepším“ a „najhorším“ kusom lacného ventilátora Endorfy Stratus 120 PWM? Tým sa budeme výhľadovo zaoberať a vašou úlohou bude odhadnúť čo najpresnejší výsledok. Za odmenu ten z vás, ktorý bude najbližšie správnemu výsledku, získa od Endorfy ľubovoľný „chladiaci“ produkt. V prípade drobnejších vecí môže byť výhra poskladaná aj z viacerých položiek. Celý článok „Traf rozptyl vibrácií ventilátora a vyber si čokoľvek Endorfy“ »

 •  
 •  
 •  

Phanteks PH-F120T30: Ventilátor, ktorý posunul hranice

Poráža, neporáža jasne Noctua NF-A12x25 PWM? Phanteks T30 nemá rád druhé miesta a v drvivej väčšine prípadov sa na ne ani nedostáva, pričom pri optimálnom nastavení konkurenčné ventilátory vo svojom plošnom formáte (120 mm) predbieha o poriadny kus. To bola ale na obhájenie nadštandardnej hrúbky, s ktorou sa spája predsa len horšia kompatibilita, tak trochu i povinnosť. Celý článok „Phanteks PH-F120T30: Ventilátor, ktorý posunul hranice“ »

 •  
 •  
 •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *