Súťaž, leto 2021: Klávesnicu, headset alebo radšej myš MSI?

Ako (a o čo) sa hrá...

Nastal čas znovu si trochu zasúťažiť. Tentokrát to bude o herné periférie, ktoré do súťaže poskytla firma MSI. A veruže nejde o žiadne skladové ležiaky, ale o hodnotné veci s mimoriadne praktickými návrhmi a i preto sme radi, že nimi budeme môcť niektorých z vás odmeniť. Nebude to ale úplne zadarmo a zapojenie sa do súťaže vyžaduje nejaké tie odpovede. Ale sľubujeme, že sa nezapotíte.

Ako sa hrá…

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché. Na to, to aby ste sa dostali do hry o hodnotné ceny, je treba zodpovedať na tri jednoduché otázky. Tie sa týkajú myšky MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless. Jej prednosti sú zachytené už v samotnom názve, ale zaujímajú nás kľúčové parametre.

  1. Aká je hmotnosť Clutch GM41 Lightweight Wireless,
  2. aká je orientačná výdrž na batériu u tejto myšky
  3. a aký používa snímač.

Odpovede vo formáte 1.) Znenie odpovede, 2.) Znenie odpovede 3.) Znenie odpovede môžete posielať na e-mail info@hwcooling.net s predmetom správy Súťaž HWC, leto 2021. Ako poznámku do tela správy napíšte, ktorú z nižšie uvedených cien preferujete. Podľa toho budete v žrebovaní o myš, headset alebo klávesnicu.

Na vaše odpovede čakáme do 30. 6. 2021 (23:59), kedy je uzávierka. Víťazov zverejníme 1. 7. 2021.

… a o čo?

MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless

Myš charakterizuje nízka hmotnosť, výkonný snímač, obojručná ergonómia, ale aj bezdrôtový chod s dlhou výdržou. Súčasťou príslušenstva je i dokovacia stanica. Ak sa vám ale dobíjanie cez ňu nehodí, tak v prípade potreby stačí myš jednoducho pripojiť káblom a môžete ju ďalej používať aj po vybití batérie.

   

MSI Immerse GH50

Veľké, ale veľmi dobré uspôsobený headset aj na cestovanie. Pomocou kĺbov sa dá jednoducho poskladať do menších rozmerov. Zvuk 40 mm meničov je veľmi pôsobivý, mikrofón si môžete v prípade potreby odpojiť.

      

MSI Vigor GK50 Low Profile

Jedna z mála nízkoprofilových klávesníc s mechanickými spínačmi. Tie sú s hmatovou i s akustickou odozvou a stisk zaznamenávajú už od 1,5 mm. Sila potrebná na stlačenie je 50 g. Vyhotovenie s hliníkovým plátom okolo klávesov je robustné, nechýba prispôsobiteľné podsvietenie RGB LED a ako bonus dostane výherca ku klávesnici aj opierku pod zápästia MSI Vigor WR01.

Pozrite na tie súťažne otázky, napíšte nám odpovede a i to, ktorá z periférií sa vám najviac hodí. Tým sa výrazne zvýši pravdepodobnosť na jej výhru. Tak veľa šťastia!

  •  
  •  
  •  
Flattr this!

Pastva pre oči. Test monitora MSI MPG 321URX QD-OLED

Ako sa hovorí, do tretice všetko dobré. Tretí OLED u nás v teste je po širokáči MSI a obrovi ROG opäť z dielne MSI a tentokrát konečne tradičnejší 32″ formát so 4K rozlíšením a s obnovovacou frekvenciou obrazu až 240 Hz, čo sú špičkové parametre. Okrem toho prináša MPG 321URX tretiu generáciu QD-OLED s 3-ročnou zárukou a veľkým množstvom funkcií, na ktoré sa pozrieme podrobnejšie. Celý článok „Pastva pre oči. Test monitora MSI MPG 321URX QD-OLED“ »

  •  
  •  
  •  

MSI Spatium M580 Frozr: PCIe 5.0 SSD s rychlostí 14 600 MB/s

Prakticky všechna SSD s rozhraním PCIe 5.0 ×4 jsou teď založená na řadiči Phison E26 (i když vyhlížíme alternativy). Většina jich ještě úplně nevyčerpává potenciál tohoto rozhraní, ale letos přišla aktualizace označená Max14um. A právě s tou teď MSI uvádí SSD, které bude jedním z nejrychlejších (pokud ne nejrychlejším) NVMe modulem na trhu – MSI Spatium M580 Frozr, které má svištět rychlostí až 14,6 GB/s. I chladič bude mít jeden z největších. Celý článok „MSI Spatium M580 Frozr: PCIe 5.0 SSD s rychlostí 14 600 MB/s“ »

  •  
  •  
  •  

Kauza Ventus 3X (RTX 4070 TiS): Finálny vs. pôvodný VBIOS

Grafická karta GeForce RTX 4070 Ti Super Ventus 3X vyšla s BIOSom, s ktorým v MSI (a ani v Nvidii) neboli spokojní. Po jeho druhej revízii existuje aj tretia revízia BIOSu, posledná. Tá zvyšuje limit napájania, ktoré umožňujú dosahovanie vyšších frekvencií GPU. Ide to ale trochu na úkor energetickej efektivity. Aktualizovať, neaktualizovať? To si už musí rozhodnúť každý sám, pokiaľ bude možnosť. Celý článok „Kauza Ventus 3X (RTX 4070 TiS): Finálny vs. pôvodný VBIOS“ »

  •  
  •  
  •  

One comment Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *