Súťaž, leto 2021: Klávesnicu, headset alebo radšej myš MSI?

Ako (a o čo) sa hrá...

Nastal čas znovu si trochu zasúťažiť. Tentokrát to bude o herné periférie, ktoré do súťaže poskytla firma MSI. A veruže nejde o žiadne skladové ležiaky, ale o hodnotné veci s mimoriadne praktickými návrhmi a i preto sme radi, že nimi budeme môcť niektorých z vás odmeniť. Nebude to ale úplne zadarmo a zapojenie sa do súťaže vyžaduje nejaké tie odpovede. Ale sľubujeme, že sa nezapotíte.

Ako sa hrá…

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché. Na to, to aby ste sa dostali do hry o hodnotné ceny, je treba zodpovedať na tri jednoduché otázky. Tie sa týkajú myšky MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless. Jej prednosti sú zachytené už v samotnom názve, ale zaujímajú nás kľúčové parametre.

 1. Aká je hmotnosť Clutch GM41 Lightweight Wireless,
 2. aká je orientačná výdrž na batériu u tejto myšky
 3. a aký používa snímač.

Odpovede vo formáte 1.) Znenie odpovede, 2.) Znenie odpovede 3.) Znenie odpovede môžete posielať na e-mail info@hwcooling.net s predmetom správy Súťaž HWC, leto 2021. Ako poznámku do tela správy napíšte, ktorú z nižšie uvedených cien preferujete. Podľa toho budete v žrebovaní o myš, headset alebo klávesnicu.

Na vaše odpovede čakáme do 30. 6. 2021 (23:59), kedy je uzávierka. Víťazov zverejníme 1. 7. 2021.

… a o čo?

MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless

Myš charakterizuje nízka hmotnosť, výkonný snímač, obojručná ergonómia, ale aj bezdrôtový chod s dlhou výdržou. Súčasťou príslušenstva je i dokovacia stanica. Ak sa vám ale dobíjanie cez ňu nehodí, tak v prípade potreby stačí myš jednoducho pripojiť káblom a môžete ju ďalej používať aj po vybití batérie.

   

MSI Immerse GH50

Veľké, ale veľmi dobré uspôsobený headset aj na cestovanie. Pomocou kĺbov sa dá jednoducho poskladať do menších rozmerov. Zvuk 40 mm meničov je veľmi pôsobivý, mikrofón si môžete v prípade potreby odpojiť.

      

MSI Vigor GK50 Low Profile

Jedna z mála nízkoprofilových klávesníc s mechanickými spínačmi. Tie sú s hmatovou i s akustickou odozvou a stisk zaznamenávajú už od 1,5 mm. Sila potrebná na stlačenie je 50 g. Vyhotovenie s hliníkovým plátom okolo klávesov je robustné, nechýba prispôsobiteľné podsvietenie RGB LED a ako bonus dostane výherca ku klávesnici aj opierku pod zápästia MSI Vigor WR01.

Pozrite na tie súťažne otázky, napíšte nám odpovede a i to, ktorá z periférií sa vám najviac hodí. Tým sa výrazne zvýši pravdepodobnosť na jej výhru. Tak veľa šťastia!

 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Refresh RX 6000 z dielne MSI: Mech 2X, Gaming (X) a Gaming (X) Trio

Firma MSI na nové Radeony RX 6650 XT, RX 6750 XT a RX 6950 XT reagovala až desiatimi nereferenčnými modelmi. Sú medzi kratšie, dvojventilátorové Mech 2X a Gaming X, ale aj Gaming X Trio s troma ventilátormi. To sa už jedná o veľmi nadimenzované, ale vďaka tomu mimoriadne tiché chladiče, ktoré si pri nízkej hlučnosti poradia aj so spotrebou okolo 400 W, čo dokazujú to aj naše testy. Ale už k tomu prehľadu „päťdesiatkových“ RX 6000 MSI. Celý článok „Refresh RX 6000 z dielne MSI: Mech 2X, Gaming (X) a Gaming (X) Trio“ »

 •  
 •  
 •  

Test notebooku MSI GE76 Raider. Rocket Lake naposledy a výkonne

Nová generácia notebookov sa už pomaličky objavuje v obchodoch, no než sa aj my pozrieme na prvé tohtoročné kúsky, šancu dáme ešte poslednej konfigurácii s Intel Rocket Lake a GeForce RTX 3080. Tá nám dobre poslúži aj na porovnanie s čerstvými novinkami. Notebook MSI GE76 Raider je už síce na konci predajného cyklu, stále však môže byť atraktívnou voľbou vo výpredaji alebo i z druhej ruky. Celý článok „Test notebooku MSI GE76 Raider. Rocket Lake naposledy a výkonne“ »

 •  
 •  
 •  

MSI a Kingston dosáhli rekordní rychlost pamětí DDR5: 10 004 MHz

Zase po čase je tu zajímavá zpráva z oblasti přetaktování. Povedlo se dosáhnout hodně magickou metu ve frekvencích. Ne sice přímo ve frekvencích procesorových jader, ale v pamětech. Nová technologie DDR5 teď ukazuje potenciál, který v ní je. Loni po vydání Alder Lake nejdřív přišly rekordy, kdy paměti překonaly takty 8 GHz. Teď už ale je vývoj o hodně dál: bylo poprvé dosaženo přetaktování RAM na efektivní takt přes 10 GHz. Celý článok „MSI a Kingston dosáhli rekordní rychlost pamětí DDR5: 10 004 MHz“ »

 •  
 •  
 •  

One comment Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *