Vyhodnotenie súťaže o mikiny Noctua NP-H1.brown

Ako sa súťažilo a výherci

Máme dobré správy pre dvoch čitateľov, ktorí sa zapojili do jesennej súťaže. Za preukázanú aktivitu a trochu šťastia im posielame dve mikiny Noctua. A veruže je na ne vonku už i vhodné počasie. Pokiaľ sme vás dnes nevyžrebovali nezúfajte, vyjde to na budúce – príležitostí niečo vyhrať na HWCoolingu bude ešte veľa a NP-H1 sú koniec koncov k dispozícii aj v maloobchodnom predaji.

Pripomeňme si, že podmienkou na účasť v súťaž bolo uviesť do komentárov, ktorý z produktov Noctua vás najviac oslovil a prečo. Kto stihol takýto príspevok napísať do 30. 9. 2020, bol zaradený do žrebovania.

Do súťaže sa zapojili tak čitatelia zo Slovenska, Českej republiky, ale i z celého sveta (tí prispievali pod súťaž na anglickej verzii magazínu). Nakoniec sa prvým vyžrebovaným stala používateľ s prezývkou Tania, ktorý má podľa podmienok právo si vybrať z dvoch dostupných veľkosti (S a L). Druhý výherca je potom Justin Acree.

Tak Taniu ako i Justina fascinujú ventilátory Noctua NF- NF-A12x25 PWM, s ktorými sme sa i my trochu hrali v redakcii a ešte sa len hrať budeme. To v rámci starého dlhu (kedysi sľúbeného testu ventilátorov). Tak uvidíme, či v porovnaní s konkurenciou v exaktných testoch potvrdia to, čo si o týchto ventilátoroch všetci myslime. 🙂

„Moje obľúbene sú určite NF-A12x25. Mám proste rada ticho a tieto ventilatory sú božie. Keď si spomeniem na tie rozpadajúce sa ventilátory SilentiumPC, tak nechápem, ako som pritom mohla existovat. :)“ (Tania)

„Páči sa mi výkon a všestrannosť ventilátorov NF-A12x25 PWM. Fungujú skvelo nielen ako ventilátory v skrinke, ale aj na radiátoroch. Myslím si, že akonáhle vyjde verzia Chromax, pokiaľ výjde, tak bude mať podľa mňa obrovský úspech. Vysoký prietok vzduchu a statický tlak týchto ventilátorov je jedinečný a to ich robí flexibilnými. Vždy zvolím produkty Noctua, než by som mal vôbec zvážiovať konkurenciu. Zakaždým špičková kvalita.“ (Justin Acree)

Výhercom ešte raz gratulujeme (detaily dotiahneme cez e-mail) a pre tých, ktorým to dnes nevyšlo, pripájame odkazy na Amazon, kde si je možné mikiny Noctua NP-H1 možné zakúpiť v tradičnej hnedej, ale i sivej farbe.

   

 •  
 •  
 •  
 •  
Flattr this!

MMN 3080 – najrýchlejšia herná zostava v našich testoch

S príchodom novej generácie komponentov sa nám naskytla možnosť postaviť prvú ukážkovú zostavu, ktorú som nazval MMN 3080. Ide o spojenie produktov Metallic Gear, MSI a Noctua (MMN) a kľúčového komponentu, ktorým je nová grafika GeForce RTX 3080 vo vyhotovení MSI Gaming X Trio. V kombinácii s najnovším procesorom Core i9-10900K ide o najrýchlejšiu hernú zostavu, akú sme v redakcii mali. Celý článok „MMN 3080 – najrýchlejšia herná zostava v našich testoch“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

Súťaž, jeseň 2020: Ktorý z produktov Noctua je najlepší?

Procesorový chladič, ventilátor, termopasta alebo nejaké drobné príslušenstvo? Sme zvedaví, tak sa pýtame, čo z ponuky Noctuy je z vášho pohľadu najatraktívnejšie. Nemusí ísť iba o súčasný kus hardvéru, ale i starší komponent či naopak taký, ktorý je ešte len v plánoch na nadchádzajúce obdobie. Svojho favorita uveďte do komentára a zapojte sa tak do hry o mikinu s motívmi Noctua. Celý článok „Súťaž, jeseň 2020: Ktorý z produktov Noctua je najlepší?“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

Nízký pasiv = vysoké teploty? Test top-flow chladičů Noctua

Současný PC hardware je už energeticky velmi efektivní. Každá nová generace obvykle slibuje vyšší výkon, nižší spotřebu a s tím i spojené nároky na chlazení. Tento trend vede ke stoupající oblibě kompaktních PC sestav. Tyto sestavy se však potýkají s minimem volného místa pro chladiče. Jak velké kompromisy je třeba dělat u chlazení procesoru v těchto sestavách? Znamená malý chladič nutně vysoké teploty a hluk? Celý článok „Nízký pasiv = vysoké teploty? Test top-flow chladičů Noctua“ »

 •  
 •  
 •  
 •  

One comment Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *