„Hackněte“ cenu na Nokia 7.2. Ušetříte polovinu!

Nokia 7.2: Telefon za polovinu

Sháníte dobře vybavený telefon? Střední třídu se všemi funkcemi, špičkovým fotoaparátem a perfektní výbavou? A přitom byste se rádi dostali pod pět tisíc korun? Nebo dokonce pod tři a půl tisíce korun? Máme pro vás skvělý tip, jen si musíte pospíšit! Existuje totiž příležitost, jak se dostat k nové Nokia 7.2 za fantastickou cenu – o rovnou polovinu nižší, než kolik v současnosti nabízí standardní prodejci. Jak je to možné?

Upozornenie: Dodávateľom tohto textu je reklamná agentúra zastupupujúca firmu Nokia, nejedná sa o redakčný obsah.

V letošním etošním roce proběhlo sčítání lidí, domů a bytů 2021 měli komisaři k dispozici právě zbrusu nové modely Nokia 7.2. Po ukončení akce je vrátili společnosti AUTOCONT, která zajišťuje výpočetní techniku pro Českou poštu, a ta je kompletně repasovala a nastavila do továrního nastavení. Teď jsou znovu k mání. A pro vás představují fantastickou šanci, jak „hacknout“ cenu a ušetřit tři a půl tisíce korun.

Nokia 7.2 je telefon, který pomohl vrátit legendární finskou značku mezi respektované hráče schopné znovu udávat trendy. Na trhu je v současnosti k mání v ceně okolo sedmi tisíc korun, ale v této speciální akci je možnost jej pořídit už za 3 450 Kč/136 eur.

Nokia 7.2

Není žádný důvod se obávat. Telefony, které jsou dostupné v umírněnější tmavě šedé i velmi efektní zelené barvě mají dvanáctiměsíční záruku. A zákazníkům je expeduje právě společnost AUTOCONT, která zaštiťovala technickou část letošního sčítání. Smartphone Nokia 7.2 můžete objednat zde, na autocont.cz.

  •  
  •  
  •  
Flattr this!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *