Asus ROG Strix Flare II Animate: Ktoré spínače? Kde aké potrebujete

Obslúžna aplikácia

Vymeniteľné mechanické spínače, ktoré môžete i rôzne kombinovať, a LED diplej s možnosťou personalizácie textu robia z ROG Strix Flare II Animate pomerene výnimočnú klávesnicu. Podobne ako väčšina drahších modelov má i táto poriadnu (a pohodlnú) opierku pod zápästia. Celkovo sa tu príliš nešetrilo, vyhotovenie je robustné a aj v rámci tejto klávesnice Asus obišiel spínače tretích strán a použil svoje vlastné.

Obslužná aplikácia

Konfiguráciu klávesnice si viete podrobne prispôsobiť v aplikácii Armoury Crate. Zo začiatku je mierne nepriehľadná, no s odstupom času sa budete vedieť svižne preklikávať presne na vami potrebné nastavenia. Prechody medzi nastaveniami v hardvéru sprevádzajú polsekundové až sekundové zdržania pri načítaní. No najhoršie je, že vám nedovolí meniť nastavenia klávesnice ak nemáte aktualizovaný hardvér. Prečo by som sa s tým mal zdržiavať, keď potrebujem niečo upraviť a aktualizáciu môžem spraviť neskôr?!

Premapované klávesy si môžete uložiť až v šiestich rôznych profiloch klávesnice
Môžete si vybrať desať rôznych režimov podsvietenia
Klávesnica má obnovovaciu frekvenciu snímania (pooling rate) až 8000 Hz. Doba odozvy má byť pritom podľa Asusu iba 0,125 ms
Je k dispozícii nový firmware? Aktualizujte
Rozšírené nastavenie displeja je na samostatnej karte
Systémové možnosti, ktoré vám zobrazí displej
Pre milovníkov hudby ponuka aj audiovizuálne vylepšenie
Samostatná karta pre manažovanie a tvorbu makier


 •  
 •  
 •  
Flattr this!

„Všetky“ grafické karty v analýze hlučnosti cievok

Počet otestovaných grafických kariet za uplynulé obdobie sa dostal na číslo 30, po ktorom sa môžeme trochu zastaviť a špeciálne sa zamerať na hlučnosť cievok. Tá bola v rámci štandardných meraní zaznamenávaná vždy, ale vo veľkých testoch s kopou iných informácií, sa tieto unikátne údaje strácali. Aj preto to bude teraz, v rámci tohto článku iba k nim. Ktorá z moderných grafických kariet má teda tichšie cievky? Celý článok „„Všetky“ grafické karty v analýze hlučnosti cievok“ »

 •  
 •  
 •  

Asus TUF Gaming TR120 (ARGB) Reverse: Krajší vzhľad? Aj, ale…

Toto sme tu ešte nemali – ventilátor s nábežnými hranami lopatiek rotora na opačnej strane, ako bežné. Primárne sa to robí pre lepší výhľad na „ventilátory bez statorových vzpier“ v skrinkách s presklenými bočnicami. Okrem toho má takýto netradičný návrh aj celkom jasné a merateľné výhody a takisto nevýhody, aj čo sa týka funkčných vlastností. Poďme si všetko postupne rozobrať. Celý článok „Asus TUF Gaming TR120 (ARGB) Reverse: Krajší vzhľad? Aj, ale…“ »

 •  
 •  
 •  

ROG Strix B760-I Gaming WiFi: Na Mini-ITX s DDR5 za 200 eur

Medzi lacnejšími základnými doskami Mini-ITX pre platformu Intel LGA 1700 je iba zopár modelov. Po teste variantu Gigabyte, je tu teraz na preverenie Asus ROG Strix B760-I Gaming WiFi. Táto základná doska je určená pre pamäte typu DDR5 a zároveň v súvislosti s ňou môžeme stále poznamenať dobrú cenovú dostupnosť. Preštudujte si, čo všetko prináša a ako sa doske Asus darí v testoch. Celý článok „ROG Strix B760-I Gaming WiFi: Na Mini-ITX s DDR5 za 200 eur“ »

 •  
 •  
 •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *