Report: Ekologické HP predstavuje nové tlačiarne a notebooky

Monitory a príslušesntvo

Firma HP nám ukázala nové ľahké a tenučké pracovné notebooky, ale aj herné stroje s výkonnými grafickými kartami. Okrem toho viacero inovatívnych tlačiarní, vrátane vreckovej a na v neformálnej atmosfére „na raňajkách“ sme sa bavili aj o témach ekológie a o hrozbách, ktoré predstavujú neoriginálne náplne do tonerov. S lacnejším síce ušetríte, ale pri podstatne nižšej kvalite tlače.

Monitory a príslušenstvo

Okrem notebookov HP vyrába aj monitory, doky, slúchadlá či dokonca herné kreslo. Postupne sa na ne pozrieme.

HP S430c Curved Ultrawide Monitor

Veľký ultrawide monitor s uhlopriečkou 43,4″ je ekvivalentom dvoch 24″ je ideálnym nástrojom na prácu. Ponúka totiž funkciu HP Device Bridge, vďaka čomu môžete používať dva rôzne zariadenia naraz, ovládať ich jedným setom príslušenstva a dokonca medzi nimi prenášať súbory. Podporované budú Windows, MacOS, Linux aj Android. Monitor tiež ponúka dokovanie s výkonom 110 W, teda nabíjať môžete až dva 65 W notebooky.

 

HP S430c Curved Ultrawide Monitor sa predáva za 1060 eur.

Dokovacia stanica HP Thunderbolt 3 s HDMI adaptérom

Na dokovanie môžete okrem vyššie spomenutého monitora použiť aj samostatnú dokovaciu stanicu, ktorá ponúka trojicu DisplayPortov, z toho jeden USB-C, VGA, trojicu USB-A, trojicu USB-C, audio jack a eternet RJ-45. Dock má výkon až 120 W, takže bude môcť nabíjať aj tie najvýkonnejšie notebooky s nabíjaním cez USB-C .
Dokovacia stanica sa predáva za 199 eur.

OMEN by HP Mindframe Prime Headset White

Originálny Mindframe headset s chladením ušníc dostáva bielu farbu v novej vynovenej verzii.

OMEN by HP Mindframe Prime Headset White je dostupný za 149 eur.

OMEN by HP Citadel

Nová herná stolička s brandom HP prináša viacero možností polohovania a nosnosť až 136 kg.

OMEN by HP Citadel sa predáva za 269 eur.

 •  
 •  
 •  
Flattr this!

Inštalujeme službu Instant Ink: HP Smart na OfficeJet 8012e

Zhruba pred pol rokom sme písali článok o službe „prenajímajúcej“ tlač (Instant Ink), s ktorou firma Hewlett-Packard mieri najnovšie aj na domácich používateľov či živnostníkov. Sami sme si to trochu vyskúšali a ako to celé funguje, si ukážeme v rámci tohto krátkeho článku. Jeho súčasťou bude aj letmý pohľad na lacné multifunkčné zariadenie OfficeJet 8012e s atramentovými kazetami. Celý článok „Inštalujeme službu Instant Ink: HP Smart na OfficeJet 8012e“ »

 •  
 •  
 •  

HP: Prenajatá tlač Instant Ink je výhodnejšia než „vlastná“

Prenájom atramentu alebo toneru znie už fakt trochu bizarne, HP ale v tomto systéme vidí priestor na zlepšenie plošnej tlače ako takej. Tá by mala byť so službou Instant Ink používateľsky prívetivejšia, lacnejšia i ekologickejšia. Ako to celé funguje a prečo by ste sa mali vzdať doterajších nákupov spotrebného materiálu, nám zástupca firmy odprezentoval na tematickej konferencii. Celý článok „HP: Prenajatá tlač Instant Ink je výhodnejšia než „vlastná““ »

 •  
 •  
 •  

OMEN 15: herný notebook s vynikajúcou konektivitou

Herný rad OMEN od HP sa každým rokom zlepšuje a pomaly ale iste si vybojoval miesto medzi značkami ako Asus, MSI či Gigabyte. Najnovšia iterácia OMEN 15 prináša výrazný redizajn na vonok ale aj vo vnútri. Takisto ide o jeden z mála notebookov, ktorý ponúka procesory AMD Ryzen 4000 (Renoir), hoci testovanú konfiguráciu máme s 10. generáciou Intel, ale na rozdiel od AMD (so slabšími GPU) až s GeForce RTX 2070. Celý článok „OMEN 15: herný notebook s vynikajúcou konektivitou“ »

 •  
 •  
 •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *